اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین 24000 دلاری – آیا زمان خرید بیت کوین و آلت کوین فرا رسیده است؟ Market Talk را به صورت زنده تماشا کنید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با ما همراه باشید تا در مورد اینکه آیا زمان آن است که مقداری SAT و خرید آلت کوین های جذاب را در نظر بگیرید، به ما بپیوندید.

در اپیزود این هفته از Market Talk، کوین تلگراف یک معامله گر تمام وقت روز/نوسان ارز دیجیتال مبتنی بر بورس آمستردام است که به همه چیز مرتبط با بلاک چین همراه با سیستم مالی فعلی علاقه مند است. به Michael Van de Poppe خوش آمدید. او همچنین مدیر عامل و بنیانگذار Eight Global است که یک پلتفرم آموزشی و مشاوره ارزهای دیجیتال است.

ما با برداشت فعلی ون دو پوپ از بازار و احساس او در مورد چیزها در حال حاضر شروع می کنیم.

به طور کلی، بیشتر دیدگاه ها در مورد عوامل کلان خارجی که بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارند، در ایالات متحده متمرکز است. ون دی پوپ که در آمستردام مستقر است، سایر عوامل کلان و ژئوپلیتیکی را که به طور مرتب هنگام ارزیابی بازارها در نظر می گیرد، بررسی می کند.

پس از اخباری مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال سرکوب استیبل کوین ها و صرافی ها است و گزارشی در مورد شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) نه چندان داغ، انتظار می رود بیت کوین (BTC) توسط بسیاری از فعالان بازار افزایش یابد. برخلاف کاری که من انجام می دادم Van de Poppe افکار و دلایل خود را برای این موضوع به اشتراک می گذارد.

ما به قلب رویکرد Van de Poppe برای سرمایه‌گذاری در آلت‌کوین‌ها و اینکه چگونه دو ارز دیجیتال بزرگ، بیت‌کوین و اتر (ETH) بر تصمیم‌های او تأثیر می‌گذارند، می‌پردازیم.

ارتقای اتریوم شانگهای چیزی است که همه به آن اهمیت می دهند و هرکسی تز خود را در مورد اینکه پس از تکمیل ارتقا چه اتفاقی می افتد دارد. ما از ون د پوپ می‌پرسیم که چگونه می‌خواهد در شش ماه آینده روی اتر بازی کند و چگونه برنامه‌ای برای تجارت ارتقا دارد.

یکی از موضوعات مهمی که به نظر می‌رسد بحث‌های زیادی را در فضای کریپتو ایجاد کرده است، این است که آیا اقدام فعلی قیمت صعودی عمر محدودی دارد یا اینکه در اینجا باقی می‌ماند و ادامه می‌یابد. نظر کارشناس را در مورد این موضوع بشنوید و فکر می کند سال 2023 چگونه برای بازارهای سهام جهانی و ایالات متحده خواهد بود.

ما همه اینها را پوشش می دهیم، بنابراین برای پیوستن به ما به صورت زنده اینجا را کلیک کنید.

بازارها و تحقیقات کوین تلگراف نیز در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهند بود، بنابراین حتما تا انتها تماشا کنید.

Market Talks هر پنجشنبه ساعت 12:00 بعد از ظهر (5:00 عصر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تاثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین مصاحبه می‌کنیم. بنابراین، از صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph دیدن کنید و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا