🚨 اخبار ارز دیجیتال

با عقب نشینی اتریوم پس از افزایش اخیر، ۲۴۰۰۰۰ ETH به صرافی های برتر منتقل شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تقریبا ۲۴۰۰۰۰ اتریوم در حال حرکت است
  • تحلیلگر برتر: اتریوم برای ۳۵۰۰ دلار آماده است

پلتفرم اصلی ردیابی ارزهای دیجیتال Whale Alert حداقل نیم دوجین تراکنش بزرگ اتریوم را شناسایی کرده است که در مجموع نزدیک به ۲۴۰۰۰۰ اتریوم را حمل می کنند. اکثر این نقل و انتقالات رمزنگاری به صرافی های رمزنگاری پیشرو ارسال شد.

در همین حال، قیمت اتریوم پس از افزایش در اوایل هفته جاری شاهد کاهش اندکی بود اما دوباره شروع به بهبود کرد.

تقریبا ۲۴۰۰۰۰ اتریوم در حال حرکت است

ردیاب ارزهای دیجیتالی که در بالا ذکر شد، نهنگ‌های ناشناس را شناسایی کرد که مقادیر زیادی از دومین ارز دیجیتال بزرگ اتریوم را به صرافی‌های رمزنگاری بزرگ مانند Binance، Coinbase و Bitfinex منتقل کردند.

این انتقال ها از ۱۴۳۲۲ اتریوم تا ۸۳۲۰۰ اتریوم متغیر بود. دومی از Binance به Binance Deacon Deposit منتقل شد. در مجموع ۴۹۹۹۹ ETH از یک کیف پول رمزنگاری ناشناس به دیگری رفت. سایرین از کیف پول‌های بلاک چین ناشناخته به پلتفرم‌های تجارت رمزنگاری فوق‌الذکر ارسال شدند.

به طور کلی، اتریوم منتقل شده از ارزش کل فیات ۵۱۸,۶۹۱,۸۰۰ دلار تشکیل شده است.

تحلیلگر برتر: اتریوم برای ۳۵۰۰ دلار آماده است

مایکل ون دی پوپ، تاجر و تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال مستقر در آمستردام معتقد است که اتریوم احتمالاً در ماه های آینده پتانسیل کامل خود را باز خواهد کرد و تبدیل به یک “محرک بازار” شوید. بنابراین تحلیلگر اعتراف می کند که سرمایه خود را به اکوسیستم اتریوم اختصاص داده است.

ون دی پوپ در توییت اخیر خود اعلام کرد که معتقد است اتریوم آماده است تا به سمت ۳۵۰۰ دلار حرکت کند.

از ابتدای هفته، دومین ارز رمزنگاری محبوب بیش از ۴.۴ درصد رشد داشته است و سکه را به سطح قیمت ۲۳۸۴ دلار رسانده است. ETH نیز در ۳۰ ژانویه پس از رشد عظیم ۶.۶۴٪ مشاهده شد. با این حال، پس از رشد امروز، اتریوم ۱.۳۰ درصد عقب نشینی کرده است و در حال حاضر با قیمت ۲۳۵۷ دلار تغییر می کند.

امسال، بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال انتظار دارند که ETH به دنبال پیش‌بینی غول بانکی Standard Chartered به ۴۰۰۰ دلار برسد. بانک ۲۳ می را به عنوان تاریخی که در آن این پیش‌بینی به حقیقت می‌پیوندد انتخاب کرد، زیرا این تاریخی است که رگولاتور کمیسیون بورس و اوراق بهادار احتمالاً یک ETF نقطه‌ای اتریوم ارائه شده توسط چندین صادرکننده عمده بیت‌کوین ETF، از جمله بلک راک، را تایید می‌کند.

لارک دیویس توضیح داد که با توجه به تایید احتمالی ETF اتریوم، موسسات مالی شروع به انباشت مقادیر زیادی از ETH و خارج کردن آنها از بازار در انبار سرد خواهند کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا