🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲۲۵ میلیارد شیبا اینو (SHIB) از بورس بزرگ ایالات متحده در کیف پول ناشناس ناپدید شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در کمال تعجب، یک نهنگ مرموز با برداشت ۲۲۵ میلیارد دلار غوغا به پا کرد. شیبا اینو (SHIB) توکن‌های صرافی پیشرو ایالات متحده Coinbase، با توجه به اسکن اتر داده ها. فرد ناشناس پشت این اقدام به دسیسه و گمانه زنی منجر شد.

تنها در دو روز، این نهاد گریزان دو عقب نشینی مهم را ترتیب داد. اولین تراکنش شاهد خروج ۱۳۲.۲۲ میلیارد توکن SHIB از کوین بیس بود و به سرعت ۹۲.۸۳ میلیارد توکن در ۲۴ ساعت گذشته به دنبال آن قرار گرفتند. ارزش کل این کیف پول که در حال حاضر تنها حاوی توکن های شیبا اینو است، ۱.۹۹ میلیون دلار برآورد شده است.

""
منبع: اسکن اتر

زمان این انتقال عظیم، به ویژه به دلیل مصادف شدن با دوره ثبات نسبی قیمت SHIB، باعث بررسی دقیق شده است. با وجود حرکت قابل توجه توکن ها، قیمت آن شیبا اینو در ۱۵ روز گذشته نسبتاً بدون تغییر باقی مانده است و در حدود ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار به ازای هر توکن در نوسان است. می توان استدلال کرد که این دوره رکود ممکن است نشان دهنده مرحله انباشتی باشد که در آن در آینده نزدیک افزایش بالقوه ای انتظار می رود.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در واقع، اقدامات این نهنگ ناشناس نشان دهنده مانورهای استراتژیک سرمایه گذاران بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال است. در حالی که جهت حرکت قیمت SHIB همچنان نامشخص است، برداشت قابل توجه وجوه از Coinbase نشان دهنده روند صعودی در میان برخی از بازیگران با نفوذ است.

در حالی که جامعه مشتاقانه منتظر حرکت بعدی است، همه نگاه ها معطوف به شخص مرموز پشت ناپدید شدن ۲۲۵ میلیارد است. STR توکن های یکی از بزرگترین صرافی ها در ایالات متحده.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا