🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار: ارزش بازار رمزنگاری برتر هوش مصنوعی در ۲۴ ساعت ۲۱ درصد افزایش یافت

TAO، ارز دیجیتال بومی اصلی پروتکل Bittensor، در حال حاضر در میان بهترین عملکردها در بخش متوسط ​​​​کاپ است. با افزایش دوباره کریپتوهای هوش مصنوعی، جامعه در مورد احتمالات ایردراپ های TAO بحث می کند.

Bittensor (TAO) 21 درصد افزایش یافت، ارزش بازار به ۲.۱ میلیارد دلار رسید

امروز، ۲۵ ژانویه ۲۰۲۴، ارز دیجیتال Bittensor (TAO) از همه بزرگترین سکه های هوش مصنوعی بهتر است. در کمتر از ۲۴ ساعت، قیمت TAO 21 درصد افزایش یافت و یک رکورد محلی جدید بالای ۳۷۰ دلار ثبت کرد. بالاترین قیمت TAO در تاریخ ۱۴ دسامبر بالای ۳۹۴ دلار ثبت شد.

تصویر: CoinMarketCap

ارزش کل ارز دیجیتال TAO بیش از ۲.۱ میلیارد دلار است که آن را به بزرگترین ارز رمزنگاری هوش مصنوعی در CoinGecko تبدیل می کند. ارزش بازار نزدیکترین رقیب، شبکه رندر (RNDR) بیش از ۳۰ درصد کمتر است.

در زمان انتشار این خبر، قیمت TAO در حدود ۳۴۵ دلار در صرافی های عمده نقطه ثابت بود. در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات بازار TAO 62 درصد افزایش یافت و از معادل ۲۱ میلیون دلار فراتر رفت. MEXC، KuCoin و Gate.io مسئول ۹۰ درصد این امر هستند.

در مجموع، بخش ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی یک شبه ارزش خود را ۸.۷ درصد افزایش داد. این افزایش نیز ناشی از بازارهای سرمایه کم سرمایه است.

همه رهبران مانند Fetch.AI (FET)، Akash Network (AKT) و Singularity.NET (AGIX) امروز در وضعیت قرمز قرار دارند. در مقابل، InSure DeFi (SURE) و Aleph.im (ALEPH) بیش از ۵۰٪ در یک روز افزایش یافت.

هشدار کلاهبرداری: کلاهبرداری های TAO airdrop در حال داغ شدن هستند

افزایش قیمت و حجم خالص معاملات Bittensor (TAO) را می توان به شایعات در مورد پتانسیل ایردراپ TAO نسبت داد. با این حال، تیم هنوز برنامه‌های خود را برای سازماندهی توزیع دیگری از توکن‌های موجود در سطح ۱ CEX تأیید نکرده است.

بنابراین، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال باید مراقب باشند. وب‌سایت‌های متعدد و حساب‌های X (توئیتر سابق) فرصت‌های پرسود ادعای TAO airdrop را تبلیغ می‌کنند.

همه اینها می تواند کمپین های فیشینگ با هدف سرقت پول از کیف پول های ارزهای دیجیتال باشد.

سرمایه خالص بازارهای کریپتو در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۳ درصد افزایش یافته است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا