اخبار ارز دیجیتال

هفت نامزد ریاست جمهوری سرنخ هایی در مورد موضع در مورد ارزهای دیجیتال ارائه می دهند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اکنون بسیاری از دموکرات ها و جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری نامزد می شوند. در اینجا آنچه آنها در مورد ارزهای رمزپایه گفتند:

در اواخر سال ۲۰۲۴، مردم آمریکا برای انتخاب رئیس جمهور بعدی در مراکز رای گیری جمع می شوند. با یک دوره چهار ساله، او می تواند تاثیر قابل توجهی بر بازار ارز دیجیتال بعدی داشته باشد.

نظرسنجی ها قرار است در ۵ نوامبر ۲۰۲۴ آغاز شود، اما ده ها تن از سیاستمداران ایالات متحده قبلاً قصد خود را برای به چالش کشیدن جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن برای کرسی بالای این کشور نشان داده اند.

به نظر می رسد دولت فعلی بایدن موضعی فزاینده ضد رمزنگاری اتخاذ کرده است. در همین حال، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، دوباره برای این کار آماده می‌شود و خود را برای یک مسابقه مجدد آماده می‌کند. برخی نامزدهای ریاست جمهوری دموکرات و جمهوری خواه را هدف قرار داده اند.

“بدون ارزش های اساسی”: جو بایدن – دموکرات

جو بایدن، رئیس جمهور کنونی ایالات متحده، مبارزات انتخاباتی مجدد خود را در ۲۵ آوریل آغاز کرد و در حال حاضر نامزد دموکرات ها برای نامزدی ریاست جمهوری است.

موضع بایدن در مورد ارزهای دیجیتال به بهترین وجه در گزارش اقتصادی ریاست جمهوری ۲۰۲۳ خلاصه شده است، که شاید اولین موردی است که از زمان آغاز به کار آن در سال ۱۹۵۰ بخشی را در مورد ارزهای رمزپایه گنجانده است.

هدف این بخش از بین بردن “جذابیت درک شده دارایی های رمزنگاری” بود. این گروه استدلال کردند که ارزهای دیجیتال به مزایای “ترویج” خود پی نبرده اند و “بسیاری از آنها ارزش اساسی ندارند.”

بایدن به تلقی ارزهای رمزنگاری شده به عنوان «خلاف مالیاتی» اعتراض کرده و حتی با توافق سقف بدهی با جمهوری خواهان مخالفت کرده و استدلال کرده است که این معامله از «فرارگران مالیاتی ثروتمند و معامله گران ارزهای دیجیتال» محافظت می کند.

فرمان اجرایی او در مارس ۲۰۲۲ در اولین چارچوب برای ارزهای دیجیتال به اوج خود رسید. او خواستار مالیات ۳۰ درصدی بر مصرف برق استخراج کریپتو، دو برابر کردن مالیات بر عایدی سرمایه و سرکوب فروش کریپتو واش است.

“هیچ طرفدار بیت کوین نیستم”: دونالد ترامپ – جمهوری خواه

ترامپ، یک رئیس‌جمهور سابق که فروشنده NFT شده بود، برای انتخاب مجدد غیر متوالی در ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲ نامزد شد. بر اساس نظرسنجی های فعلی، او محبوب ترین نامزد جمهوری خواهان است.

پرزیدنت ترامپ گفته است که ارزهای دیجیتال «ممکن است تقلبی باشند» و «فاجعه در انتظار است». او همچنین گفت که بیت کوین (BTC) را دوست ندارد زیرا “احساس کلاهبرداری می کند” و “یک ارز دیگر است که با دلار رقابت می کند.”

در جولای ۲۰۱۹ به عنوان رئیس جمهور، ترامپ توییت کرد که “از طرفداران بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیست” و ادعا کرد که ارزش آنها “بر اساس هوای رقیق” است.

ترامپ در دوران ریاست‌جمهوری خود استفاده از ارزهای دیجیتال را برای جرایم مالی هدف قرار داده است و گفته می‌شود که به استیون منوچین وزیر خزانه‌داری دستور داده است که در طی گفتگو درباره تحریم‌های تجاری علیه چین، بیت کوین را دنبال کند. او در پیشنهاد بودجه سال ۲۰۲۱ خود به «ارز رمزنگاری» اشاره کرد، اما فقط برای توصیف کاربرد آن در جرم و جنایت.

با این حال، او کاهش مالیات بر عایدی سرمایه را در نظر گرفت که می تواند به نفع کاربران ارزهای دیجیتال باشد. مقامات دولت ترامپ زمانی از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) به عنوان فناوری استفاده می کردند که می تواند به نفع عملیات دولت باشد و دفاع امنیت سایبری کشور را تقویت کند.

“هر حقی برای انجام بیت کوین”: ران دیسانتیس – جمهوری خواه

ران دیسانتیس در نامزدی ریاست جمهوری خود در ۲۴ می در توییتر گفت که از بیت کوین “دفاع خواهد کرد”. یک نظرسنجی که قبل از اعلام فرماندار انجام شد، او را پس از ترامپ در رتبه دوم محبوبیت قرار داد.

در ابتدای کمپین فضایی توییتر، دیسانتیس گفت: «شما حق دارید بیت کوین انجام دهید» و «از توانایی انجام کارهایی مانند بیت کوین محافظت کنید».

او کنگره را مقصر دانست و مدعی شد که «هیچ وقت روی ارزهای دیجیتال کار نمی‌کند» و تنظیم‌کننده‌ها «از فعالیت افراد در آن فضا جلوگیری می‌کنند».

پیشنهاد بودجه ۲۰۲۲-۲۰۲۳ فلوریدا او پیشنهاد می کند که دولت به کسب و کارها اجازه دهد هزینه های ایالتی را با ارزهای دیجیتال بپردازند.

DeSantis احتمالاً بیشتر به عنوان یک ارز دیجیتال ضد بانک مرکزی (CBDC) شناخته می شود.

او قانونی را تصویب کرد که استفاده از CBDC های فدرال را به عنوان ارز در فلوریدا ممنوع می کرد و استفاده از CBDC های خارجی را ممنوع کرد. او همچنین از سیستم پرداخت بلادرنگ ۲۴/۷ فدرال رزرو فدرال رزرو انتقاد کرد و ادعا کرد که این سیستم سلف CBDC است.

“بیت کوین نباید به عنوان یک امنیت تنظیم شود”: ویوک راماسوامی – جمهوری خواه

موسس شرکت داروسازی ویوک راماسوامی نیز حمایت خود را از ارزهای دیجیتال اعلام کرده است، اما گمان می‌رود که تا رسیدن به نامزدی جمهوری‌خواهان فاصله زیادی دارد.

در اواسط ماه مه، راماسوامی توییت کرد که “بیت کوین نباید به عنوان یک امنیت تنظیم شود.” در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳، او اعلام کرد که کمک های مالی کمپین در بیت کوین پذیرفته می شود.

راماسوامی در کنفرانس مطبوعاتی بار دیگر تاکید کرد که بیت کوین نباید یک امنیت در نظر گرفته شود و گفت: “ما باید آن را به همین شکل حفظ کنیم.”

مربوط: استراتژی استانداردهای جدید کاخ سفید می تواند بر KYC صنعت کریپتو تأثیر بگذارد

او گفت: “بیت کوین دارای مقدار محدودی است و هیچ صادرکننده ای ندارد. طبق قوانین فعلی اوراق بهادار هرگز نباید به عنوان یک اوراق بهادار در نظر گرفته می شد.”

“موتور نوآوری کلیدی”: رابرت اف کندی جونیور – دموکرات

رابرت اف کندی جونیور بعید به نظر می رسد که نامزدی دموکرات های ریاست جمهوری را برنده شود، اما او حمایت خود را از ارزهای دیجیتال نشان داده است.

در اوایل ماه می، او در سخنرانی در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ گفت که «تکنولوژی رمزنگاری یک موتور اصلی نوآوری است» و بیت کوین را «نماد دموکراسی و آزادی» خواند.

او بیت کوین را برای تامین مالی کمپین های انتخاباتی پذیرفته است و او را به اولین نامزد ریاست جمهوری تبدیل کرده است که این کار را انجام می دهد.

پرزیدنت کندی با پیشنهاد ۳۰ درصدی مالیات بر انرژی بر روی ارزهای دیجیتال از سوی بایدن به عنوان یک “ایده بد” مخالفت کرده و گفته است که CBDC “قدرت دولت را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.” او به دلایل مشابه با سیستم FedNow فدرال رزرو مخالف است.

دیگران

نیکی هیلی، نامزد جمهوری خواهان، که سومین نامزد محبوب معرفی شد، به طور علنی در مورد دیدگاه های خود در مورد ارزهای دیجیتال صحبت نکرده است.

همچنین ماریان ویلمسون، نامزد دموکرات، که به ناامیدی خود از مسدود کردن کیف پول‌های ارزهای دیجیتال توسط دولت کانادا در اعتراضات کامیون‌داران در سال ۲۰۲۲ اشاره کرد، این کار را نمی‌کند.

سناتور جمهوری خواه تیم اسکات نیز یک مناقصه است، اما به طور مشابه در مورد سیاست ارزهای دیجیتال خود سکوت کرده است. با این حال، او برنامه‌هایی برای توسعه یک «چارچوب نظارتی دو حزبی» برای ارزهای دیجیتال داشت.

او از مدیریت رگولاتور اوراق بهادار با FTX انتقاد کرده است و این سوال را مطرح کرده است که آیا آنها “در فرمان خواب آلود هستند.”

کوین تلگراف با کمپ های هیلی، ویلیامسون و اسکات تماس گرفت تا موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال روشن کند اما پاسخی دریافت نکرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا