اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران شبکه ۱ اینچی، Crypto Newbie: “به هیچ کس اعتماد نکنید، آن را بررسی کنید” | PBW 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرگژ کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه ۱inch تاکید کرد که پذیرش انبوه به این معنی است که مردم “راه های غیر الزام آور” را درک می کنند.

سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) شبکه یک اینچی، با جوزف هال، خبرنگار کوین تلگراف در هفته بلاک چین پاریس در سال ۲۰۲۳ به گفتگو نشست. این دو درباره موضوعات مختلفی از جمله محدودیت های سرمایه گذاری برای مردم عادی و اینکه فرزندخواندگی انبوه چگونه به نظر می رسد، بحث کردند. شرکت های بزرگی مانند پرش به فضای Web3.

در ابتدای مصاحبه، Kunz در مورد آنچه که عموم ممکن است در مورد فضای Web3 علاقه مند باشند صحبت کرد. به گفته مدیران شبکه ۱inch، مردم عادی اغلب به این فکر می کنند که پول خود را کجا می گذارند تا ضرر نکنند و چگونه با آن پول در می آورند. با این حال، کونز توضیح داد که محدودیت های زیادی برای سرمایه گذاران متوسط ​​وجود دارد. او گفت:

“اکنون شما به عنوان یک فرد بسیار محدود هستید، فقط یک فرد معمولی. شما در محصولاتی که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید بسیار محدود هستید. […] به عنوان مثال، از یک بانک محلی در آلمان خواستم که برای دخترم محصولی در اختیارم بگذارد، اما آنها حتی وثیقه هم به من ندادند. ”

کونز همچنین نسبت به نرخ بازده احتمالی اوراق مشارکت ابراز ناامیدی کرد. او افزود: “می دانید، مثل الان، اوراق خزانه با نرخ ۴ تا ۵ درصد در دسترس است و آنها حتی نمی توانند این را ارائه دهند.”

سرگژ کونز از شبکه ۱inch با خبرنگار جوزف هال به بحث در مورد وضعیت فعلی صنعت ارزهای دیجیتال نشست.

جدای از محدودیت‌هایی که برای سرمایه‌گذاران وجود دارد، هال و کونز همچنین در مورد اینکه مردم در حال حاضر فضای کریپتو را درک می‌کنند و پذیرش در مقیاس بزرگ از دیدگاه Kunz چگونه است، صحبت کردند. به گفته یکی از بنیانگذاران ۱inch، مردم ممکن است ارزهای دیجیتال را مکانی برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال بدانند، اما این فضا چیزهای بیشتری دارد.

او توضیح داد: «ما رایانه‌ها را در سرتاسر جهان توزیع کرده‌ایم و هر کسی می‌تواند برنامه‌هایی را که می‌توانند بدون اجازه در حال حاضر استفاده کنند، اجرا کند.

مربوط: Tether CTO Depeg USDC: “Maxis بیت کوین در تمام مدت درست بود” | PBW 2023

وقتی از کونز در مورد افکار تیم در مورد اینکه فرزندخواندگی انبوه چگونه به نظر می‌رسد، توضیح داد که درک و آموزش افراد کلیدی برای دستیابی به این هدف خواهد بود. او توضیح داد:

“به محض اینکه هر کسی این روش غیر الزام آور را درک کرد، این رویکرد آسان برای تعامل با بسیاری از خدمات مختلف، و پرداخت هزینه قهوه با اسکن یک کد QR و پرداخت با تراکنش اتریوم. پس از آن، ما از دیدگاه خود به پذیرش گسترده دست یافتیم.”

Kunz با به اشتراک گذاشتن نظرات نهایی خود در مورد مصاحبه، توصیه هایی را به کسانی که تازه وارد فضای DeFi شده اند ارائه کرد. او گفت: “به کسی که تازه وارد این زمینه شده است اعتماد نکنید. اگر کسی سعی دارد چیزی را به شما بفروشد، به او اعتماد نکنید، تایید کنید.” به گفته Kunz، قبل از سرمایه گذاری در DeFi یا ارزهای دیجیتال، بهتر است ابتدا کتاب بخوانید و دانش کسب کنید.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا