اخبار ارز دیجیتال

1inch ارتقاء Fusion را برای بهبود امنیت و سودآوری Swap راه اندازی می کند

یک سیستم معاملات و تطبیق غیرمتمرکز، موتور مبادله 1 اینچی، کاربران DeFi را به هم متصل می کند و نقدینگی را برای معاملات ارزهای دیجیتال از طریق سازندگان حرفه ای بازار فراهم می کند.

1inch Network، یک جمع‌آورنده پیشرو در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، ارتقای بزرگی را برای موتور تعویض 1 اینچی خود، Fusion اعلام کرده است. هدف ارتقاء فیوژن ارائه مبادلات مقرون به صرفه، ایمن و سودآور به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است.

حالت Fusion 1inch Swap Engine به سرمایه گذاران DeFi اجازه می دهد تا بدون پرداخت هزینه های شبکه و بهبودهای شبکه مانند Tokenomics، سفارشات را با قیمت و محدوده زمانی از پیش تعیین شده سفارش دهند.

یک سیستم معاملات و تطبیق غیرمتمرکز، موتور مبادله 1 اینچی، کاربران DeFi را به هم متصل می کند و نقدینگی را برای معاملات ارزهای دیجیتال از طریق سازندگان حرفه ای بازار فراهم می کند. سرگژ کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch، در توضیح قصد پشت ارتقاء Fusion گفت:

“Fusion تعویض در 1 اینچ را به‌طور چشمگیری مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌کند، زیرا کاربران مجبور نیستند هزینه‌های شبکه بپردازند. به علاوه، یک لایه امنیتی اضافی برای محافظت از کاربران در برابر حملات ساندویچی اضافه شده است. افزایش می‌یابد.”

برخلاف رویکردهای متمرکز سنتی، آخرین ارتقاء 1inch به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا مبادلات ایمن غیرقانونی را که به شیوه ای کاملاً بدون مجوز و بدون اعتماد اجرا می شوند، اجرا کنند.

طبق این اطلاعیه، 1inch نقدینگی نامحدودی را ارائه می‌کند و از نوع جدیدی از رویکرد تطبیق سفارشات غیرمتمرکز بر اساس مدل حراج هلندی استفاده می‌کند.

حالت Fusion به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را در DEX های مختلف بدون پرداخت هزینه شبکه مبادله کنند. این ارتقا همچنین به کاربران اجازه می دهد تا زمان اجرای سفارش را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

علاوه بر این، حالت Fusion محافظت در برابر حداکثر مقدار قابل استخراج (MEV) را فراهم می کند. این به حداکثر مقداری اشاره دارد که می توان از تولید بلوک فراتر از پاداش استاندارد بلوک و هزینه گاز استخراج کرد.

به موازات ارتقاء، 1inch برنامه تشویقی Resolver 1inch را راه اندازی کرده است. این به حل‌کننده‌ها کمک می‌کند تا تا 31 دسامبر 2022 بابت بنزینی که برای انجام سفارش‌های کاربر در حالت Fusion مصرف کرده‌اند، بازپرداخت کنند.

مربوط: 1inch ابزار جدیدی را برای محافظت از معامله گران در برابر “حملات ساندویچی” منتشر کرد

کارشناسان امنیتی بر این باورند که حملات پل زدن همچنان چالش بزرگی برای بخش DeFi در سال 2023 خواهد بود.

بنیانگذار و مدیر عامل Toposware، Theo Gauthier به Cointelegraph گفت که پل ها دارای “آسیب پذیری ذاتی” هستند، زیرا آنها به امنیت زنجیره هایی که به آنها متصل می شوند متکی هستند.

در این راستا، یکی از فناوری‌های کلیدی موجود Zero Knowledge Proof (ZKP) است. این تضمین می کند که داده ها بدون افشای اطلاعات بیشتر تأیید شده و صحت آنها ثابت شده است.

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا