🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۹.۸ میلیارد SHIB با حرکت غیرمنتظره قیمت به بورس‌های بزرگ نقل مکان کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط گردآورنده داده‌های زنجیره‌ای Arkham Intelligence نشان می‌دهد که چندین تکه بزرگ از سکه‌های شیبا اینو با تم سگ توسط صاحبان ناشناس در چند ساعت گذشته منتقل شده‌اند.

آرکام متوجه شد که تقریباً ۲۰ میلیارد SHIB در کل بسیج شده است. این مصادف با شیباریوم بود که به بالاترین حد خود در نقل و انتقالات روزانه و تغییرات قیمتی SHIB رسید.

نهنگ ها ۱۹.۸ میلیارد SHIB جابه جا کردند

Arkham Intelligence چندین تراکنش بزرگ حاوی مقادیر زیادی شیبا اینو را شناسایی کرد. از این تعداد، ۱.۵ میلیارد SHIB در صرافی KuCoin و یک میلیارد SHIB به OKx سپرده شد. میلیاردها SHIB نیز توسط نهنگ ها فرستاده شد، زیرا آنها وجوه خود را از یک صرافی ارز دیجیتال به دیگری (Binance به BTCTurk و همچنین Binance به Gate.io) منتقل کردند.

تقریباً ۱۰ میلیارد از ۲۰ میلیارد مذکور توسط صرافی‌های Binance و Bybit به صورت داخلی جابه‌جا شد.

عملکرد بازار شیبا اینو

ارز دیجیتال پیشرو، شیبا اینو، و دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در دو هفته گذشته در تلاش برای شکستن سقف ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار بوده است. در روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته موفق شد به این سطح برسد. اما قیمت SHIB به بهبود و کاهش پس از آن ادامه داد.

تنها امروز، SHIB بیش از ۳ درصد کاهش یافته و به پایین ترین سطح محلی ۰.۰۰۰۰۰۹۴۶ دلار رسیده است. این کاهش در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۷۰ درصد بوده است.

از روز جمعه، کاهش قیمت ۵.۴۴ درصد بوده است، به طوری که SHIB موفق شد هفته گذشته سه بار صفر را بسوزاند و به سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار برسد، اما پس از افزایش قیمت مورد انتظار، هر بار دوباره به زیر آن سقوط کرد.

نقل و انتقالات شیباریوم در حال افزایش است

در همین حال، شبکه شیباریوم شرایط لازم را برای افزایش قیمت فراهم می کند – بلاک چین لایه ۲ شاهد افزایش رکورد در سطح تراکنش های روزانه بود – امروز این تعداد نقل و انتقالات در نهایت از چهار میلیون گذشت و در حال حاضر به ۴.۲۱ میلیون تراکنش رسیده است.

طبق گزارش قبلی U.Today، این متریک ۱.۲۱ میلیون نقل و انتقال در ۲۴ ساعت گذشته اضافه کرده است. به طور کلی، تعداد نقل و انتقالات روزانه اخیراً به سرعت در حال افزایش است. از ۵۲۶۰۰۰ در ۹ فوریه به ۱.۰۷ میلیون در ۱۶ فوریه و ۴.۲۱ میلیون امروز رسید. تعداد کل معاملات نیز طی ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۴ میلیون افزایش به ۳۶۴ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۴۰۲ تراکنش رسیده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا