🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۹۷ میلیون Dogecoin در Robinhood خریداری شد زیرا قیمت DOGE به بالاترین حد خود در ۳ سال گذشته رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • خریدار مرموز فاش شد: نزدیک به ۲۰۰ میلیون DOGE نقل مکان کرد
  • به وضعیت “میلیونر دوج کوین” دست یافت

به گفته Whale Alert، یک ردیاب ارز دیجیتال که در جامعه ارزهای دیجیتال بسیار محبوب است، در ۲۰ ساعت گذشته، دارندگان ارزهای دیجیتال بزرگ، که اغلب به آنها “نهنگ” گفته می شود، مقادیر زیادی Dogecoin را از Robinhood برداشته اند.

این اتفاق زمانی رخ داد که سکه DOGE دو سال و نیم پیش به ۰.۲ دلار افزایش یافت و آخرین بار در دسامبر ۲۰۲۱ مشاهده شد.

خریدار مرموز فاش شد: نزدیک به ۲۰۰ میلیون DOGE نقل مکان کرد

ردیاب نهنگ دو تراکنش سنگین با حدود ۲۰۰ میلیون Dogecoin را شناسایی کرد: ۶۷,۴۹۶,۹۲۱ DOGE به ارزش ۱۱,۹۲۴,۶۱۷ دلار و ۱۲۹,۴۲۸,۳۸۹ DOGE به ارزش ۲۲,۷۲۶,۸۰۹ دلار در زمان انجام معاملات.

علاقه نهنگ ها به Dogecoin اخیراً به طور قابل توجهی افزایش یافته است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، اوایل این هفته نهنگ ها بیش از ۱.۵ میلیارد Dogecoin را منتقل کردند و بیشتر این میم کوین ها را به Coinbase، Robinhood (450,000,000 DOGE) و Binance (600,000,000 DOGE) منتقل کردند. با این حال، مقادیر قابل توجهی از ارز دیجیتال میم اصلی توسط نهنگ ها از بایننس برداشته شد (۳۰۶,۰۸۹,۱۱۴ DOGE). در واقع، با توجه به جزئیات فاش شده توسط منبع داده فوق، به نظر می رسد که این نقل و انتقالات انجام شده در اوایل امروز به صورت داخلی توسط Robinhood انجام شده است زیرا مقادیر حیرت آور Dogecoin را جابجا کرده است.

دوج کوین، همراه با سایر آلت کوین های برتر، اخیراً رشد سریعی از خود نشان داده است که به دلیل ظهور ارز دیجیتال پرچمدار آن، بیت کوین، تقویت شده است. اوایل امروز، بیت کوین به رقم خیره کننده ۶۸۰۰۰ دلار رسید که در فاصله ای قابل توجه از بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۲۱ یعنی ۶۹۰۰۰ دلار بود. با این حال، تا کنون بیت کوین بهبود یافته و به ۶۶۲۲۶ دلار کاهش یافته است. تاکنون طلای دیجیتال دوباره شروع به رشد کرده و بالای ۶۷۲۰۰ دلار معامله می شود.

به وضعیت “میلیونر دوج کوین” دست یافت

گلوبر کونتسوتو یوتیوب‌بر کریپتو که در سال ۲۰۲۱ در رسانه‌های اجتماعی از او به عنوان یک میلیونر دوج کوین یاد می‌شد و توانست مقاله‌ای در مورد خود در CNBC منتشر کند، برای اولین بار از سال ۲۰۲۱ توییت کرد و اظهار داشت که در واقع یک «میلیونر دوج کوین» است. دوباره وضعیت “DOGE میلیونر” را به دست آورد.

این به لطف افزایش کوتاه مدت Dogecoin به ۰.۲ دلار برای اولین بار از سال ۲۰۲۱ بود. در اوایل سال ۲۰۲۱، CNBC گزارش داد که YouTuber تمام پس انداز خود را در Dogecoin سرمایه گذاری کرده است. سپس، در ماه مه، ایلان ماسک، “The DogeFather” (همانطور که خود را به شوخی در توییتر می نامد)، DOGE را در اولین بازی Saturday Night Live تایید کرد و قیمت Dogecoin به بالاترین سطح تاریخی ۰.۷ دلار رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا