🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۹۰ میلیارد دلار بازنشستگی انتاریو پس از از دست دادن سرمایه گذاری FTX به کریپتو نه می گوید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صندوق بازنشستگی دو بار در مبادلات ارزهای دیجیتال ورشکسته سرمایه گذاری کرد، یک بار در اوج بازار صعودی در سال ۲۰۲۱ و بار دیگر در اوایل سال ۲۰۲۲.

طرح بازنشستگی معلمان اوناتاریو (OTPP) تصمیم گرفته است که سرمایه گذاری ها را از ارزهای دیجیتال دور نگه دارد.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که OTPP که بیش از ۱۹۰ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند، تمام سرمایه گذاری ۹۵ میلیون دلاری خود را در صرافی ارز دیجیتال FTX پس از ورشکستگی در نوامبر ۲۰۲۲ از دست داد.

OTPP یکی از حامیان بسیاری از صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته است و دو بار سرمایه گذاری کرده است. اولین مورد در طول بازار صعودی ۲۰۲۱ و دومی دور سرمایه گذاری سری C صرافی در اوایل سال ۲۰۲۲ بود.

جو تیلور، مدیر عامل OTPP در مصاحبه ای با فایننشال تایمز گفت که عاقلانه نیست که صندوق های بازنشستگی برای سرمایه گذاری در یک ارز دیجیتال دیگر عجله کنند. تیلور گفت که او هنوز در حال بررسی اتفاقاتی است که در صرافی رخ داده است و قبل از سرمایه گذاری در دارایی های نوظهور مانند ارزهای دیجیتال محتاط تر خواهد بود. صندوق بازنشستگی مسئول تأمین حقوق بازنشستگی بیش از ۳۳۰۰۰۰ معلم و کارمند مدرسه است.

ما وقت خود را صرف کردیم و دقت زیادی در مورد کسب و کار انجام دادیم. هیچ محدودیتی وجود نداشت.

صندوق‌های بازنشستگی اکنون در نظر دارند سرمایه‌گذاری‌ها را به سمت بازارهای سنتی‌تر مانند املاک و مستغلات هدایت کنند و به دنبال جذب بخش اعتباری خصوصی هستند. هدف ارائه‌دهنده طرح سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد دلار کانادا (۷.۴ میلیارد دلار) در طول سه سال آینده برای ایجاد پورتفولیو در حوزه‌های فوق‌الذکر است.

مربوط: شهرستان ویرجینیا می‌خواهد صندوق‌های بازنشستگی را در کشاورزی بازدهی DeFi قرار دهد

به غیر از OTPP، یک صندوق بازنشستگی برجسته دیگر، شرکت سپرده گذاری کبک (CDPQ)، تمام سرمایه گذاری ۱۵۴.۷ میلیون دلاری خود را در شبکه سلسیوس وام دهنده مشکل ارز رمزنگاری شده از دست داده است. سلسیوس یکی از وام دهندگان کریپتو است که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ ورشکست شد.

فروپاشی چشمگیر FTX، سومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در آن زمان، تأثیر عمیقی بر کل اکوسیستم داشت. اعتماد سرمایه‌گذاران و سرمایه‌گذاران خطرپذیر به اکوسیستم کریپتو به پایین‌ترین حد خود رسیده است، زیرا سرمایه‌گذاری در حوزه کریپتو کاهش یافته است. همچنین روایت پذیرش انبوه اکوسیستم کریپتو را وارونه کرد و نظارت نظارتی را از سراسر جهان به خود جلب کرد.

مجله: مصرف کنندگان سبز خواهان شفافیت زنجیره تامین بلاک چین هستند

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا