🚨 اخبار ارز دیجیتال

ثبت ۱.۸ تریلیون SHIB در ساعات اخیر، رابینهود ۱.۲۵ تریلیون SHIB ثبت کرده است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو با تم سگ ستاره هفته بوده است و در هفت روز گذشته تقریباً ۳۰۰ درصد از ارزش خود را به دست آورده است.

افزایش قیمت با حرکت گسترده توکن های شیبا اینو توسط نهنگ هایی همراه است که روی قیمت گمانه زنی می کنند یا توکن ها را برای اهداف تجاری جابجا می کنند.

۲۴ ساعت گذشته شاهد حرکت عظیم سکه شیبا اینو (SHIB) بودیم که به ۱.۸ تریلیون توکن رسید.

حتی اگر به عقب تر برگردیم، در ۴۸ ساعت گذشته، ۱.۲۵ تریلیون SHIB به آدرس Etherscan منتقل شد که به عنوان “Robinhood 2” شناسایی شده است.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ در ساعات اخیر سه نقل و انتقال خیره کننده شیبا اینو به ارزش تقریبی ۱.۸ تریلیون SHIB گزارش شده است. تقریباً ۳۴۶ میلیارد SHIB در دو تراکنش از Wintermute به صرافی ارز دیجیتال Binance منتقل شد.

در مجموع ۱۶۷,۸۰۹,۹۱۹,۹۸۸ SHIB در یک تراکنش واحد، ارزش ۵,۲۸۶,۹۳۵ دلاری از Wintermute به Binance منتقل شد، در حالی که در معامله دیگری، ۱۸۳,۰۷۳,۱۶۱,۸۷۴ SHIB ۵,۵۵۰,۱۶۸ دلار پول جابجا شد.

در یک تراکنش بزرگ دیگر، ۱,۴۵۰,۲۵۴,۵۹۷,۰۱۸ SHIB به ارزش ۵۴,۸۴۶,۴۵۳ دلار بین کیف پول های ناشناس جابه جا شد.

در ۴ مارس، ۱,۲۵۰,۳۱۸,۲۴۹,۸۷۶ SHIB به ارزش ۴۱,۳۲۹,۲۶۹ دلار از کامبرلند به یک کیف پول ناشناخته که توسط Etherscan به عنوان “Robinhood 2” شناسایی شده بود منتقل شد.

این تغییر قابل توجه در توکن‌های شیبا اینو در معیارهای نهنگ مانند ورودی و خروجی نیز منعکس می‌شود. ورود صاحبان بزرگ از IntoTheBlock وجوهی که به آدرس‌های متعلق به نهنگ می‌رود را دنبال می‌کند، در حالی که جریان‌های خروجی خروج وجوه را پیش‌بینی می‌کنند.

به عنوان مثال، شیبا اینو از ۲۹ فوریه شاهد افزایش ورودی سهامداران بزرگ بوده است که با افزایش قیمت ها افزایش یافته است. شیبا اینو ۱۰۴۳ درصد در جریان ورودی سهامداران بزرگ طی هفت روز گذشته رشد داشته است، در حالی که خروجی سهامداران بزرگ در مدت مشابه ۷۹۹ درصد افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB در پاسخ به سود گرفتن، ۸ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته و به ۰.۰۰۰۰۳۶ دلار رسیده است. در اخبار مثبت اکوسیستم، Doge Killer (LEASH) توسط صرافی ارز دیجیتال CoinEx فهرست شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا