اخبار ارز دیجیتال

۱۸ میلیون XRP از بورس بزرگ کره در حالی که قیمت XRP در حال افزایش است، از دست رفته است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در بحبوحه معاملات پرتلاطم امروز در بازار کریپتو، XRP، یکی از توکن‌های پیشرو از نظر ارزش بازار، شاهد افزایش قابل توجه بیش از ۳.۵ درصدی بود. این افزایش همزمان با افزایش قابل توجه حجم معاملات است که توسط CoinMarketCap گزارش شده است. این افزایش خیره کننده ۴۳ درصدی نسبت به روز گذشته را نشان داد و مجموع را به ۳.۷۶ میلیارد دلار رساند.

با این حال، در فعالیت های بازار امروز، توجه به اخبار مربوط به Upbit، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال کره جنوبی جلب شده است. گزارش‌های Whale Alert حاکی از برداشت قابل توجه ۱۸ میلیون توکن XRP به ارزش تقریبی ۱۰.۷ میلیون دلار است. توکن ها به سرعت به یک کیف پول ناشناس منتقل شدند و ناظران شروع به بررسی دلایل پشت این حرکت مهم کردند.

چنین برداشت‌های قابل توجهی از صرافی‌ها اغلب نشان می‌دهد که دارایی‌ها به صورت استراتژیک انباشته شده یا در کیف پول‌های جداگانه ذخیره می‌شوند، که نشان‌دهنده احساسات صعودی بالقوه در بین سرمایه‌گذاران است. برعکس، حرکت توکن ها به سمت مبادلات اغلب نشان دهنده گرایش به سمت فروش است.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

در میان این عقب نشینی قابل توجه، روند صعودی XRP بدون تغییر باقی می ماند و قیمت آن پس از انتقال به ۰.۵۹۶ دلار افزایش یافت. XRP به ویژه سهم قابل توجهی از فعالیت های معاملاتی در Upbit را به خود اختصاص می دهد و ۵.۶۱ درصد از کل گردش مالی صرافی را به خود اختصاص می دهد و رتبه چهارم را از نظر حجم معاملات در این پلتفرم حفظ می کند.

این هجوم قابل توجه حجم معاملات و عقب نشینی قابل توجه از Upbit بر علاقه و فعالیت رو به رشد پیرامون XRP، حتی در میان نوسانات گسترده تر بازار، تأکید می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا