اخبار ارز دیجیتال

۱۷۴۰۰۰ دلار برای تراکنش بیت کوین (BTC): هزینه هنگفتی که به تازگی پرداخت شده است

علاقه مندان به جامعه ارزهای دیجیتال در حال حدس و گمان هستند که چه چیزی باعث می شود یک دارنده حساب بیت کوین (BTC) بیش از ۴ بیت کوین را برای انتقال خود در یک بلوک معمولی بیت کوین (BTC) بپردازد. این سومین کارمزد بزرگ تراکنش ۱۰۰۰۰۰ دلاری است که از سپتامبر ۲۰۲۳ پرداخت شده است.

کاربر برای انتقال تک بیت کوین ۱۷۴۰۰۰ دلار می پردازد

امروز، ۱۶ ژانویه ۲۰۲۴، خدمات ردیابی خودکار یک تراکنش غیرعادی بیت کوین (BTC) را در بلوک ۸۲۶۰۳۲ ثبت کردند. شخصی برای انتقال ۲.۸۹ بیت کوین بیش از ۴.۰۳ بیت کوین پرداخت کرده است. بنابراین، کارمزد هنگفتی معادل ۱۸۰۰۸۹۰ sat/vB برای تراکنش دریافت شد.

در قیمت فعلی بیت کوین (BTC)، این کارمزد تقریباً ۱۷۴۰۰۰ دلار بود. این بلاک تقریباً ۳۰۰۰۰ برابر بیشتر از حد متوسط ​​برای استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) سودآور بود.

یک توسعه‌دهنده بیت‌کوین (BTC) که توسط @mononautical در X (توئیتر سابق) استفاده می‌شود، افکار خود را در مورد آنچه می‌تواند پشت این رویداد دیوانه‌کننده باشد به اشتراک گذاشت:

احتمالاً خطای کاربر است، زیرا نرم افزار کیف پول به طور خودکار تغییرات را در این مورد اضافه می کند (امیدوارم) (…) این تراکنش به طور آشکار توسط گره های mempool.space قبل از قرار گرفتن در هر بلوکی پخش می شود و مشاهده می شود.

نظر دهندگان X حدس می زنند که آیا این فعالیت به پولشویی مربوط می شود یا اینکه شخصی با عجله پارامترهای اشتباهی را تنظیم کرده است.

سومین معامله زشت در شش ماه انجام شد

چنین نقل و انتقالاتی به صورت دوره ای در بلاک چین بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) ثبت می شود. در ماه سپتامبر، شخصی بیش از ۵۱۰۰۰۰ دلار برای انتقال بیت کوین پرداخت کرد.

در دسامبر ۲۰۲۳، کارمزد رکوردی در شبکه بیت کوین (BTC) ثبت شد. یک بیت‌کوین‌کار ناشناس (BTC) تراکنش‌های خود را با کارمزد ۳.۱ میلیون دلار تقلب کرد.

آخرین داده ها می گوید که در ژانویه ۲۰۲۴، هزینه ها در هر دو شبکه ثابت است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا