🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱.۵ میلیارد دلار در صرافی بیت کوین به عنوان قیمت بیت کوین به ۶۶۶۷۰ دلار باز می گردد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اقدام قیمت بیت کوین پس از ATH
  • Grok ایلان ماسک بیت کوین ATH را تایید می کند، ChatGPT این کار را نمی کند

بر اساس توییتی که توسط بنیانگذار Bitgrow Lab @Vivek4real_ ارسال شده است، یک نهنگ رمزنگاری ناشناس مقدار زیادی بیت کوین (۲۳۷۸۵ BTC) به ارزش ۱.۵۸ میلیارد دلار را به صورت فیات منتقل کرده است.

تراکنش‌های ارزهای دیجیتال معمولاً بسیار سریع‌تر از بانک‌های سنتی پردازش می‌شوند و در کمتر از یک ساعت به کیف پول هدف می‌رسند، مگر اینکه مشکلات فنی در تأیید وجود داشته باشد. همچنین کارمزدهایی که برای آنها در نظر گرفته می شود، معمولاً برخلاف بانک ها بسیار ناچیز است.

انتقال ۱.۵ میلیارد دلار از طریق بانک چندین روز طول می کشد و بسیار پرهزینه است.

اقدام قیمت بیت کوین پس از ATH

در همین حال، بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۴۹ درصد افزایش یافت و از ۶۲,۸۲۳ دلار به ۶۶,۸۹۸ دلار رسید، جایی که در زمان نوشتن این مقاله معامله شد.

پس از اینکه بیت کوین در تاریخ ۵ مارس به بالاترین حد خود یعنی حدود ۶۹۲۰۰ دلار رسید، ناگهان با ۱۴.۱۷ درصد کاهش به پایین ترین سطح محلی ۵۹۳۳۶ دلار رسید. بهبودی سریع به دنبال داشت و بیت کوین در دو روز گذشته ۱۲.۳۱ درصد افزایش یافت.

علی مارتینز، تاجر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال، که در توییتر کریپتو محبوب است، پستی را منتشر کرد که در آن اعلام کرد که سطح حمایت کلیدی بیت کوین در حال حاضر ۶۶۱۱۲ دلار است. این جایی است که بیش از ۳۰۶۶۷۶ انتقال بیت کوین انجام شد. او در توییتی نوشت که اگر ارز دیجیتال پرچمدار به زیر این سطح بحرانی سقوط کند، منطقه حمایت بحرانی بعدی برای بیت کوین ۶۰۶۰۰ دلار خواهد بود.

Grok ایلان ماسک بیت کوین ATH را تایید می کند، ChatGPT این کار را نمی کند

در اوایل این هفته، ایلان ماسک، غول فناوری و میلیاردر، توییتی را در توییتر/X نقل کرد که در آن بیان کرد که بالاترین قیمت بیت کوین واکنش کاملاً متضادی را نسبت به چت ربات Grok AI xAI و ChatGPT ایجاد کرده است.

OpenAI ChatGPT تایید کرد که به اوج قیمت تاریخی ۶۹۲۰۰ دلار رسیده است، اما این خبر را تکذیب کرد. ماسک xAI را برای مخالفت با OpenAI و محصول اصلی آن ChatGPT ایجاد کرد که به اعتقاد او بیدار شده است زیرا از بحث در مورد برخی موضوعات حساس با کاربران خودداری می کند. هفته گذشته، ماسک از OpenAI و مدیر عامل آن، سام آلتمن، به دلیل نقض طرح اولیه شرکت برای غیرانتفاعی بودن شکایت کرد. OpenAI با احضار مکاتبات اولیه خود با ماسک تلافی کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا