🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۳۸ میلیارد دلار مدیر سرمایه گذاری Man Group برای راه اندازی Crypto Hedge Fund: گزارش

سرمایه گذاران نهادی با وجود سقوط چشمگیر FTX و Alameda Research همچنان آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال را می بینند.

مدیر سرمایه‌گذاری مستقر در لندن Man Group Plc در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی یک صندوق تامینی ارزهای دیجیتال است و اشتهای مداوم سرمایه‌گذاران برای دارایی‌های دیجیتال پس از سقوط عظیم FTX در اوایل این ماه نشان داده شده است.

بلومبرگ در ۱۸ نوامبر گزارش داد که Man Group در حال آماده شدن برای راه اندازی یک صندوق تامینی متمرکز بر رمزارز از طریق بازوی تجاری مبتنی بر کامپیوتر خود AHL است. بلومبرگ به نقل از منابع خصوصی فاش کرده است که صندوق تامینی جدید ممکن است تا پایان سال آماده شود.

Man Group در حال حاضر از طریق AHL در معرض دارایی های دیجیتال قرار گرفته است که به طور فعال معاملات آتی ارزهای دیجیتال را انجام می دهد. تا پایان سپتامبر، دارایی‌های تحت مدیریت Man Group به ۱۳۸.۴ میلیارد دلار رسید که اندکی نسبت به ۱۴۲.۳ میلیارد دلار در سه ماهه قبل کاهش داشت.

این شرکت در بورس اوراق بهادار لندن پذیرفته شده است و یکی از اجزای تشکیل دهنده FTSE 250 است.

سرمایه‌گذاران نهادی در دارایی‌های دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC) در دو سال گذشته رشد کرده‌اند، که ناشی از این تصور است که ارزهای دیجیتال یک کلاس جدید سرمایه‌گذاری هستند. با این حال، فقدان مقررات روشن و این تصور که استانداردهای امانتداری مانع از دفاع آشکار مدیران صندوق از بخش می‌شود، مانع از قرار گرفتن گسترده سازمانی در برابر ارزهای دیجیتال شده است.

مربوط: صندوق‌های رمزنگاری بیشترین ورودی‌ها را در ۱۴ هفته در میان سقوط FTX مشاهده کردند

فشار کریپتو برای پذیرش انبوه ممکن است با از بین رفتن اخیر FTX و پس از آن بایگانی فصل ۱۱ شرکت مختل شده باشد. و برخی معتقدند شکست FTX نظارت نظارتی بر صنعت را افزایش خواهد داد.

Man Group فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا