🚨 اخبار ارز دیجیتال

$۱,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰: Solana Meme Coin Dogwifhat (WIF) به نقطه عطف اصلی می رسد

ارزش ۳ مورد از ۱۰ ارز دیجیتال برتر در هفت روز گذشته بیش از سه برابر شده است و Dogwifhat (WIF) مسلماً یکی از بهترین عملکردها است. قیمت‌های Shiba Inu (SHIB)، Bonk (BONK) دو برابر شد، در حالی که سایر شرکت‌های بزرگ شاهد افزایش قیمت دو رقمی بودند.

رمزارز سولانا Dogwifhat (WIF) قیمت جدید ATH را تعیین می کند

Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین جدید با مضمون سگ در بلاک چین Solana (SOL)، قیمت خود را در ۲ مارس ۲۰۲۴ به بالاترین حد خود رساند. قیمت WIF در صرافی‌های اصلی نقطه‌ای و ارزهای دیجیتال به ۱.۳۳ دلار باورنکردنی رسید. .

تصویر: CoinGecko

در نتیجه، سرمایه Dogwifhat (WIF) به ۱.۳۱۷ میلیارد دلار بی سابقه رسید. این توکن در کمتر از سه ماه پس از عرضه توانست به اندازه ۱۰ رقمی برسد.

Dogwifhat (WIF) از Floki (FLOKI) پیشی گرفته است، یکی از محبوب‌ترین میم کوین‌هایی که توسط شرکت‌های سنگین وزن BitGo، AliExpress و Binance شریک شده است. فلوکی (FLOKI) نیز در ۲۴ روز گذشته ۸۰ درصد افزایش یافته است.

همانطور که قبلاً در U.Today توضیح داده شد، سکه‌های میم سولانا، Bonk (BONK) و Dogwifhat (WIF) بیشترین سود را از اوایل سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ دریافت کردند.

سکه ها توانسته اند از افزایش علاقه به Solana (SOL) و ماهیت همیشه محبوب سکه های میم در میان سرمایه گذاران تهاجمی مبتنی بر روایت سود ببرند.

بخش سکه میم ظرف ۲۴ ساعت به مقام سوم رسید

اگر رالی WIF ادامه یابد، این شانس را دارد که جایگزین CorgiAI (CORGIAI) به عنوان پنجمین سکه بزرگ میم شود و به باشگاه نخبگان متشکل از Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB)، Pepe (PEPE) و Bonk (BONK) بپیوندد. .

بخش میم سکه در اوایل مارس ۲۰۲۴ به سرعت در حال رشد است. امروز پس از یک شبه افزایش ۳۴ درصدی به ارزش ۴۲ میلیارد دلار رسید.

بر اساس داده‌های CoinGecko، گفته می‌شود که حجم کل تراکنش ۱۷ میلیارد دلار است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا