اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی جی پی مورگان: ۱۳ درصد از آمریکایی ها صاحب ارزهای دیجیتال هستند

گزارش جی پی مورگان بر اساس مطالعه بیش از ۵ میلیون مشتری نقل و انتقالات نقدی بانک به ارز دیجیتال است.

یک مطالعه جدید از JPMorgan Chase نشان می دهد که حدود ۱۳ درصد از جمعیت ایالات متحده یا ۴۳ میلیون نفر در مقطعی از زندگی خود صاحب ارزهای رمزنگاری شده بودند.

بر اساس گزارش ۱۳ دسامبر، پویایی و جمعیت شناسی استفاده از دارایی های رمزنگاری شده خانگی در ایالات متحده، این تعداد از ۳ درصد قبل از سال ۲۰۲۰ به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

آخرین داده های جی پی مورگان بررسی انتقال حساب از نمونه ای با بیش از ۵ میلیون مشتری را تجزیه و تحلیل می کند. ما متوجه شدیم که ۶۰۰۰۰۰ مشتری در این گروه نمونه در مقطعی در بازه زمانی ۲۰۲۰-۲۰۲۲ پول نقد به حساب‌های ارزهای دیجیتال خود ارسال کردند.

در این مطالعه همچنین اشاره شد که دارندگان کریپتو معمولاً اولین خریدهای رمزنگاری خود را زمانی انجام می‌دهند که قیمت کریپتو سر به فلک کشیده است. در طی این مدت، مقدار پول نقد ارسالی به حساب‌های صرافی ارزهای دیجیتال معمولاً بسیار بیشتر از پول نقدی است که برداشت می‌شود. به عبارت دیگر، اکثر مردم در این دوره ارزهای رمزنگاری شده داشتند.

به گفته جی پی مورگان، با کاهش قیمت کریپتو در اوایل سال ۲۰۲۲، این تغییر کرد. در ماه‌های اخیر، نقل و انتقالات نقدی به صرافی‌های ارزهای دیجیتال کمی بیشتر از انتقال‌های نقدی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال بوده است.

جی پی مورگان می‌گوید که این نتیجه هم کاهش قیمت ارزهای دیجیتال و هم روند نزولی نرخ پس‌انداز ایالات متحده از زمان همه‌گیری است.

ما بر این باوریم که افزایش و کاهش استفاده از ارزهای دیجیتال از زمان شروع کووید با رابطه مشترک بین جریان خرده‌فروشی و قیمت‌های بازار که در تحقیقات قبلی دیده شده بود، مطابقت دارد. همچنین پویایی پس‌انداز خانوارها را دنبال کرده است که در اوایل سال جاری به بالاترین حد تاریخی رسیده است. همه گیر، اما شروع به معکوس می کنند.”

چه کسی خواهد خرید

این گزارش همچنین به بررسی این موضوع می‌پردازد که آیا گروه‌های جمعیتی خاص تمایل بیشتری به خرید ارزهای دیجیتال دارند یا خیر. به عنوان مثال، این گزارش نشان داد که بیش از ۲۵ درصد از هزاره های مرد در مقایسه با حدود ۱۲ درصد از هزاره های زن و تنها ۵ درصد از مردان هزاره، ارز دیجیتال خریداری کرده اند.

تفکیک مالکیت کریپتو بر اساس جمعیت.منبع: جی پی مورگان چیس

این مطالعه همچنین نشان داد که دارایی‌های ارزهای دیجیتال برای اکثر افراد نسبتاً کم است، با جریان‌های متوسط ​​کمتر از یک هفته «پرداخت از خانه».

از سوی دیگر، حدود ۱۵ درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال بیش از یک ماه پاداش سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال داشتند.

مربوط: آرتور هیز می‌گوید بیت‌کوین پایین آمده است زیرا «همه کسانی که می‌توانند ورشکست شوند ورشکست شده‌اند».

بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲ کاهش چشمگیری را تجربه کرد. بیت کوین (BTC) از بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۲۲ یعنی ۴۷,۴۵۹ دلار در ماه مارس به ۱۷,۲۰۸ دلار در زمان نگارش این مقاله سقوط کرده است، در حالی که اتر (ETH) از ۳,۵۲۱ دلار در آوریل به ۱,۲۷۳ دلار در آن زمان کاهش یافته است. نوشتن.

آخرین فروش ارز دیجیتال نتیجه شوک های بازار مانند استیبل کوین TerraUSD (UST) است که پیوند خود را در ماه مه از دست داد و صرافی کریپتو FTX در ماه نوامبر ورشکسته شد.

کارمزد تراکنش ها در بسیاری از صرافی های کریپتو کاهش یافته است، به طوری که Coinbase حتی می گوید درآمد آن نزدیک به ۵۰٪ کاهش یافته است.

اما با وجود این کاهش قیمت ارزهای دیجیتال و فعالیت های تجاری، گزارش جدید نشان می دهد که مالکیت ارزهای دیجیتال در چند سال گذشته همچنان در حال افزایش است.

نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا