🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۳ میلیون دلار اتریوم (ETH) ناپدید شد زیرا عرضه دوباره کاهش یافت

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین داده های شبکه اتریوم نشان می دهد که عرضه اتریوم یک بار دیگر وارد فاز کاهش قیمت شده است. طی ۳۰ روز گذشته، ۱۳ میلیون دلار اتریوم (ETH) از بین رفته است که منجر به تغییر عرضه خالص ۵۶۱۹.۳۹ اتریوم شده است. این فشار کاهش تورم ناشی از مکانیسم سوزاندن شبکه است که ۷۴,۹۳۳.۲۴ ETH را سوزاند که از ۶۹,۳۱۳.۸۶ ETH صادر شده در همان دوره پیشی گرفت.

عواقب این روند کاهش تورم می تواند نشانه افزایش قریب الوقوع اتریوم باشد. یک عرضه غیر تورمی ذاتاً نشان می دهد که مقدار ETH موجود در حال کاهش است. این می تواند منجر به افزایش ارزش هر توکن شود، با فرض اینکه تقاضا ثابت بماند یا رشد کند. این پویایی، همراه با ادامه تکامل و پذیرش شبکه اتریوم، می‌تواند راه را برای یک سناریوی صعودی هموار کند.

https://www.tradingview.com/
نمودار ETH/USD از TradingView

یک فاکتور بسیار مهم هنگام تجزیه و تحلیل نمودار اتریوم، پیشرفت بالقوه میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه است. در حال حاضر، اتریوم درست زیر این سطح مهم معامله می‌شود و شکست بیش از این سطح می‌تواند تغییر در احساسات بازار را تأیید کند و به طور بالقوه باعث حرکت صعودی قیمت شود.

با این حال، مهم است که بدانیم کشش فعلی بازار اتریوم نسبتا ضعیف است. علیرغم کاهش عرضه و وضعیت کاهش تورم، فقدان فعالیت شبکه قابل توجه یا به روز رسانی های پیشگامانه مانع از به دست آوردن شتاب قابل توجه توکن شده است. حتی فعالیت‌های تأثیرگذار بر بازار تاریخی ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم، به نظر می‌رسد که در بهترین حالت تنها انگیزه‌ای جزئی در شرایط فعلی ایجاد می‌کند.

بازار منتظر کاتالیزوری است که می تواند تسلط اتریوم در فضای بلاک چین را دوباره احیا کند. در حالی که کاهش عرضه یک علامت مثبت است، بدون افزایش تقاضا یا استفاده از شبکه، تأثیر آن بر قیمت ممکن است محدود باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا