اخبار ارز دیجیتال

۱.۲ میلیارد DOGE به Binance و Robinhood تغییر مکان داد – آیا فروش در راه است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم ردیابی ارزهای دیجیتال Whale Alert و ربات‌های آن تراکنش عظیمی به ارزش تقریباً ۹۰ میلیون دلار فیات با Binance، بزرگترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در جهان، شناسایی کردند. نیم میلیارد DOGE دیگر به یکی دیگر از صرافی های رمزنگاری محبوب ارسال شد.

این معامله پس از آن صورت گرفت که DOGE در ۲۴ ساعت گذشته افزایش زیادی قیمت داشت.

۱.۲ میلیارد DOGE در حال حرکت است

منبع داده‌ای فوق‌الذکر مقادیر شگفت‌انگیز ۶۹۹,۹۹۹,۹۹۹ DOGE و ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE را به پلتفرم‌های اصلی معاملات ارزهای دیجیتال Binance و Robinhood شناسایی کرد. آنها با هم ۱.۲ میلیارد Dogecoin ایجاد کردند.

ارزش فیات انتقال اول ۵۳,۰۶۵,۰۰۶ دلار و دومی ۵۳,۰۶۵,۰۰۶ دلار ارزش گذاری شد. یک انتقال کوچکتر با ۶۶,۰۰۰,۰۰۰ Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته نیز توسط Whale Alert مشاهده شد.

از آنجایی که قیمت DOGE بیش از ۴۲٪ افزایش یافت و به ۰.۱ دلار رسید، این می تواند نشانه ای از فروش قریب الوقوع باشد زیرا نهنگ های بزرگ شروع به انتقال دارایی های DOGE خود به صرافی ها برای تضمین سود می کنند.

Dogecoin ممکن است در ماه آوریل سهموی شود

در اوایل این هفته، علی مارتینز، تحلیلگر و معامله‌گر محبوب ارزهای دیجیتال در توییتر پستی را برای اطلاع جامعه ارزهای دیجیتال منتشر کرد که Dogecoin اصلی در حال تکرار الگوی است که آخرین بار در بازار صعودی سال ۲۰۲۱ مشاهده شده بود. امسال خود ایلان ماسک “The DogeFather” را توییت کرد و DOGE را در شنبه شب زنده تایید کرد.

در آن زمان، پس از اینکه بیت کوین در آوریل همان سال به بالاترین قیمت تاریخی ۶۳۰۰۰ دلار رسید، قیمت DOGE در ۸ مه به ۰.۷۳۷۶ دلار رسید.

مارتینز معتقد است که اگر تاریخ تکرار شود، Dogecoin می‌تواند در حدود آوریل وارد یک “شکست سهموی” شود.

افزایش DOGE پس از بیت کوین اتفاق می افتد

به طور کلی، Dogecoin، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، افزایش قیمت خیره کننده بیش از ۴۲ درصدی را ثبت کرد و از ۰.۰۹۴۸ دلار به اوج محلی ۰.۱۳۵۰ دلار جهش کرد. تا کنون، DOGE اندکی عقب نشینی کرده و با قیمت ۰.۱۲۹۰ دلار تغییر می کند.

Dogecoin، Ethereum، XRP و بسیاری از آلتکوین های دیگر به دنبال افزایش شدید قیمت بیت کوین ناگهان افزایش قیمت را تجربه کردند. این ارز دیجیتال پرچمدار در روز چهارشنبه به دلیل مصرف ثابت بیت کوین توسط ارائه دهندگان ETF نقطه ای BTC، نزدیک به ۱۲ درصد افزایش یافت و به ۶۴۰۰۰ دلار رسید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا