اخبار ارز دیجیتال

DOGE 5٪ افزایش می یابد، ۱۰۳.۲ میلیون Dogecoin به Robinhood می رود – نهنگ مرموز کشف شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ ۱۰۳ میلیون DOGE را حمل کرد
  • عملکرد قیمت دوج کوین

پلتفرم پیشرو ردیابی ارزهای دیجیتال Whale Alert اعلام کرد که تقریباً ۱۵ ساعت پیش مقدار زیادی از Dogecoin را شناسایی کرده است که توسط یک نهنگ ناشناس به پلتفرم کارگزاری محبوب Robinhood منتقل شده است.

به طور کلی، بیش از ۱۰۰ میلیون Dogecoin با هدف فروش معامله شد و قیمت DOGE در ۲۴ ساعت گذشته ۵٪ افزایش یافت.

نهنگ ۱۰۳ میلیون DOGE را حمل کرد

طبق پست اخیر X/Twitter که توسط پلتفرم فوق الذکر منتشر شد، یک نهنگ ارز دیجیتال ناشناخته در مجموع ۱۰۳,۲۹۳,۰۲۱ DOGE را به رابینهود پرتاب کرد. جزئیات ارائه شده توسط Whale Alert نیز نشان می دهد که انتقال اضافی ۲,۷۶۵,۸۰۹ DOGE صورت گرفته است.

به طور کلی، طبق صفحه کیف پول در Blockchair explorer، این نهنگ DOGE اخیراً در ارسال و دریافت مقادیر زیادی Dogecoin بسیار فعال بوده است.

بنابراین اوایل امروز این کیف پول ۲۱,۰۰۰,۰۰۰ DOGE دریافت کرد و ۵۵۰,۲۹۹ و ۸۲,۱۱۱,۱۱۱ DOGE را قبل از انتقال دریافتی به کیف پول های دیگر ارسال کرده بود. یک توده عظیم DOGE از ۱۶۳،۱۱۰،۰۴۷.۳۵۸ سکه میم در ۲۲ ژانویه وارد شد. در ۱۷ ژانویه، ۱۱.۶۲۶.۸۱۵.۴۷۸۸ DOGE به این آدرس کیف پول رسید.

آمار می گوید که نهنگ به طور کلی ۱۹,۶۸۹,۰۶۳,۷۷۰ DOGE خرج کرد و ۱۹,۶۹۱,۸۲۹,۵۷۹ DOGE دریافت کرد. در زمان نوشتن این مقاله، ۲,۷۶۵,۸۰۹ Dogecoin در موجودی خود دارد.

عملکرد قیمت دوج کوین

دوج کوین در تلاش است تا پس از افت قیمت شگفت‌انگیز اخیر خود بهبود یابد. DOGE از ۲۰ ژانویه ۲۱.۳۷ درصد از دست داده است و در روز سه شنبه به پایین ترین سطح محلی ۰.۷۶۶۰ دلار رسیده است. پیش از این، با انتشار اخباری مبنی بر اینکه ایلان ماسک در حال آماده شدن برای راه‌اندازی پرداخت‌های همتا به همتای داخلی در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter است، قیمت DOGE 28.39 درصد افزایش یافت.

جامعه DOGE همچنان امیدوار است که ماسک حداقل یک گزینه DOGE را در لیست رسمی ابزارهای پرداخت X قرار دهد و به این ترتیب متوجه افزایش عظیم قیمت شود.

در ۲۴ ساعت گذشته، ارز دیجیتال اصلی الهام گرفته از میم ۵ درصد افزایش یافته است، در زمان نگارش این مقاله به ۰.۰۸۰۳۲ دلار تغییر کرده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا