🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۰۰۰۰۰ دلار بیت کوین (BTC) قبل از نصف شدن؟ تحلیلگر برتر سه سناریو را مشخص می کند

فهرست

  • سطوح اصلاح بیت کوین (BTC) از سوی میشائل ون دی پوپ: ۵۲ هزار دلار، سپس ۴۵ هزار دلار؟
  • ۱۰۵ میلیون دلار پوزیشن های فروش بیت کوین، پوزیشن های خرید نقد شده

از آنجایی که بیت کوین (BTC) برای اولین بار در تاریخ ۱۵ ساله خود از سطح ۷۰۰۰۰ دلار فراتر رفت، کارشناسان بیشتر و بیشتری در تلاش هستند تا پتانسیل این اصلاح را پیش بینی کنند.

سطوح اصلاح بیت کوین (BTC) از سوی میشائل ون دی پوپ: ۵۲ هزار دلار، سپس ۴۵ هزار دلار؟

مایکل ون د پوپ، تحلیل‌گر و معامله‌گر باتجربه می‌گوید بیت‌کوین (BTC)، بزرگترین ارز رمزنگاری‌شده، با رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در حال افزایش است. همانطور که بیت کوین (BTC) به چهارمین رویداد نصف شدن خود در شش هفته نزدیک می شود، این دارایی ممکن است در نقطه عطفی باشد.

Van de Poppe سه سناریو برای BTC در این میان به اشتراک می‌گذارد: ممکن است قبل از نصف شدن، بعد از نصف شدن به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد، یا می‌تواند وارد مرحله اصلاح «در دم آلت‌کوین» شود.

در صورتی که اصلاحی در کارت‌های سکه نارنجی وجود داشته باشد، تحلیلگر ۵۲۰۰۰ دلار و ۴۵۰۰۰ دلار را به عنوان سطوح پشتیبانی بالقوه برجسته می‌کند.

تعدادی از سناریوهای نزولی شامل یک کاهش دیگر به مناطق با قیمت متوسط ​​۳۰۰۰۰ دلار یا حتی کمتر است.

از لحظه انتشار مقاله، بیت کوین (BTC) با افزایش ۱.۲۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۸۳۳۹ دلار در حال تغییر است. حجم خالص معاملات از ۵۶ میلیارد دلار گذشت که ۳۵ درصد رشد داشت.

۱۰۵ میلیون دلار پوزیشن های فروش بیت کوین، پوزیشن های خرید نقد شده

پیروان ون دی پوپ تا حد زیادی در مورد بیت کوین (BTC) در میان مدت هیجان زده هستند و پیش بینی می کنند که دارایی قبل از نصف شدن رشد کند.

چهارمین رویداد نصف شدن بیت کوین (BTC) در ۱۸ آوریل برگزار می شود. پاداش استخراج بیت کوین به ۳۱۲۵ سکه در هر بلوک کاهش می یابد.

در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین (BTC) در برخی صرافی ها به ۷۰۰۰۰ دلار جهش کرد اما بعداً به ۶۶۴۰۰ دلار سقوط کرد. بنابراین، هم گاوها و هم خرس ها موقعیت های خود را منحل شده دیدند.

آمار CoinGlass می گوید که خرس ها مسئول ۵۶ میلیون دلار از ۱۰۵ میلیون دلار معاملات آتی بیت کوین هستند که در ۲۴ ساعت از بین رفته اند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا