اخبار ارز دیجیتال

100٪: ماینرهای عمومی بیت کوین تقریباً هر چیزی را که در سال 2022 استخراج کرده اند فروخته اند.

ماینرهای عمومی بیت کوین تقریباً هر چیزی را که استخراج کرده اند در سال 2022 فروخته اند، اما به نظر می رسد که آنها دوباره شروع به انباشت ذخایر کرده اند که انتظار می رود یک سیگنال صعودی باشد.

ماینرهای لیست شده بیت کوین (BTC) تقریباً 100 درصد بیت کوین هایی را که تا سال 2022 استخراج کرده اند، فروخته اند، در میان بحث هایی که در مورد اینکه آیا این فروش یک «باد مخالف دائمی» برای قیمت بیت کوین ایجاد کرده است یا خیر.

Core Scientific، Riot، Bitfarm، Clean’s Park، Marathon، Hut8، HIVE و Iris این داده ها را در توییتی در 26 دسامبر توسط تام دانلیوی، تحلیلگر شرکت تحقیقاتی بلاک چین Messari به اشتراک گذاشتند. تقریباً 40300 از 40700 BTC استخراج شده توسط انرژی، BTC و بیت نشان داده شد. دیجیتال از 1 ژانویه تا 30 نوامبر فروخته شده است.

ذخایری که توسط شرکت‌های ماینینگ نگهداری می‌شود در نیمه دوم سال 2022 در سراسر نوامبر به شدت کاهش یافت، به خصوص که صنعت کریپتو از تأثیر FTX متحمل شد.

ذخایر جزئی و قیمت بیت کوین از 1 جولای تا 28 دسامبر. منبع: CryptoQuant.

دانلیوی معتقد است که ادامه فروش بیت‌کوین‌های تازه استخراج شده توسط ماینرها فشار نزولی بر قیمت ارز دیجیتال اصلی وارد می‌کند.

با این حال، برخی از مفسران صنعت، مانند مدیر عامل سابق BitMEX، آرتور هیز، معتقدند فشار فروش ناشی از افزایش فروش ماینر بیت کوین ناچیز است.

او در یک پست وبلاگی در ۹ دسامبر گفت: «حتی اگر ماینرها تمام بیت کوین‌هایی را که هر روز تولید می‌کنند بفروشند، تأثیر کمی بر بازار خواهد داشت».

داده های بیت کوین ویژوال نشان داد که بیت کوین در 26 دسامبر 12.2 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه داشته است، در حالی که CryptoQuant گفت که استخراج کنندگان 919 بیت کوین (15.35 میلیون دلار) در همان روز خروجی داشته اند که 15.35 میلیون دلار است. تنها 0.13 درصد از کل حجم معاملات را نشان می دهد. . .

ذخایر معدنچیان در ماه دسامبر کمی بهبود یافت و نزدیک به 1 درصد افزایش یافت. این رقم به دیدگاهی که در پست 27 دسامبر توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال IT Tech به اشتراک گذاشته شد، کمک می کند که به نظر می رسد وضعیت ماینر در حال تثبیت است.

مربوط: قیمت بیت کوین 1 درصد در وال استریت افت کرد زیرا ماینرهای بیت کوین نگران تحلیلگران هستند

معدنچیان در طول سال با بادهای مخالف قابل توجهی روبرو بوده اند. افزایش قیمت برق، کاهش قیمت در بازار ارزهای دیجیتال و افزایش دشواری در ماینینگ بر درآمدها فشار وارد می کند.

با کاهش قیمت بیت کوین در حالی که هزینه تولید ماینینگ در حال افزایش است، ماینرهایی مانند Core Scientific به دنبال تامین مالی ادامه عملیات و تلاش های توسعه خود هستند.ما مجبور هستیم بخشی از ذخایر خود را با ضرر بفروشیم.نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا