اخبار ارز دیجیتال

با افزایش قیمت XRP، ۱۰۰ میلیون دلار XRP به آدرس مرموز منتقل شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توسعه اخیر، Whale Alert فاش کرد که مقدار زیادی XRP از Bitvavo، یک صرافی پیشرو اروپایی، خارج شده است. برداشت ۱۹۶.۴ میلیون توکن XRP، با ارزش کل ۱۰۱.۵ میلیون دلار، با ناپدید شدن دارایی های دیجیتال به سمت یک مقصد “ناشناخته”، ابروها را برانگیخت.

XRP Scan و Bithomp که جریان وجوه را ردیابی می کردند، مجموعه ای از رویدادهای جالب را فاش کردند. یک آدرس گیرنده ناشناخته با حجم بالا از طریق این انتقال بزرگ امروز فعال شد که منجر به برداشت‌های بعدی به دو آدرس ناشناس دیگر شد. در نهایت کیف پول اصلی به طور کامل خالی شد.

می توان استدلال کرد که این آدرس های مرموز احتمالا متعلق به کیف پول های ذخیره سازی داخلی Bitvavo هستند و با تراکنش های مشابه مشاهده شده در صرافی مطابقت دارند.

اقدام قیمت XRP

این انتقال قابل توجه با حرکت قابل توجه قیمت XRP همزمان شد. علیرغم کاهش بیش از ۵.۵ درصدی که اخیرا شاهد کاهش توکن به ۰.۴۹۶ دلار بودیم، بازار XRP بهبودی شگفت‌انگیز داشته و به سطوح بالای ۰.۵ دلار برای هر توکن بازگشته است. این یک آستانه روانی بسیار مهم است.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

اگر XRP بتواند در این سطح تثبیت شود و شرایط بازار مثبت بماند، گمانه زنی هایی وجود دارد که قیمت توکن ممکن است بیشتر افزایش یابد.

جامعه XRP در حال حاضر مملو از بحث در مورد تأثیرات این انتقال بر مسیر قیمت دارایی دیجیتال است. این دسیسه عمیق تر می شود زیرا فعالان بازار درباره دلیل انتقال گسترده Bitvavo بحث می کنند.

برخی حدس می زنند که یک خریدار عمده ممکن است به صورت استراتژیک مقدار قابل توجهی از XRP را خریداری کرده باشد که روند صعودی قیمت توکن را پیش بینی می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا