اخبار ارز دیجیتال

۱۰۰ لابی کریپتو برای نبرد مرگبار برای بازگشایی مجدد کنگره آماده می شوند

با وجود جنگ در کنگره بر سر ارزهای دیجیتال، مدیران صنعت همچنان خوشبین هستند.

با بازگشایی کنگره ایالات متحده و ایجاد مرز بین کسانی که موافق و مخالف صنعت مالی نوپا هستند، ارزهای دیجیتال موضوع داغی خواهند بود.

با این حال، انجمن بلاک چین گزارش می دهد که بیش از ۱۰۰ حامی صنعت کریپتو برای ایجاد تعادل مناسب بین حفاظت و نوآوری مبارزه می کنند.

۱۱۸ کنگره ایالات متحده در ۳ ژانویه در واشنگتن دی سی تشکیل شد. این امر تا ۳ ژانویه ۲۰۲۵، یعنی دو سال آخر اولین دوره ریاست جمهوری جو بایدن، ادامه خواهد داشت.

صنعت کریپتوکارنسی در حال حاضر به دنبال چندین فروپاشی بزرگ، که به دلیل سقوط FTX در اوایل نوامبر سال گذشته انجام شد، در تیررس قرار گرفته است.

ران هاموند، مدیر روابط دولتی در موسسه بلاک چین، در یک موضوع توییتری در تاریخ ۳ ژانویه، چالش ها و فرصت های کنگره را در روز بازگشایی کنگره برجسته کرد.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، از یک اهداکننده سیاسی محبوب به بدترین دشمن کنگره تبدیل شد. هاموند افزود:

بسیاری از مشکلات DC این است که آنها FTX را با کل صنعت کریپتو یکسان می دانند.

Meltdown می‌تواند «قانون‌گذاری هر دهه یک‌بار» را با چارچوب‌های نظارتی قوی، مانند لایحه Lummis-Gilibrand آغاز کند. این لایحه دو حزبی به صلاحیت نهادی، مقررات استیبل کوین، بانکداری، مالیات های رمزنگاری و هماهنگی بین سازمانی می پردازد.

هاموند گفت که چند ماه اول کنگره بر روی FTX تمرکز خواهد کرد، اما تنظیم استیبل کوین ها نیز در اولویت خواهد بود.

صورت‌حساب‌های کوچک‌تری مانند تنظیم استیبل کوین‌ها و بازارهای نقدی ممکن است امسال تغییر کنند، اما ما باید منتظر بمانیم تا گرد و غبار روی FTX هم در دادگاه و هم در جلسات کنگره فروکش کند.

خطوط نبرد بین پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و رئیس کمیته بانکداری سنا، شرود براون، تقسیم می‌شود که ماه گذشته گامی افراطی برای پیشنهاد ممنوعیت ارزهای دیجیتال برداشت.

همچنین پیشنهادهایی برای تنظیم کریپتو از کمیسیون کشاورزی وجود دارد که از کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) برای نظارت بر مقررات حمایت می کند.

هاموند همچنین گفت کنگره احتمالاً امسال به موضوعات جدیدی مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) رسیدگی خواهد کرد.

از جنبه مثبت، او به این نتیجه رسید که ارزهای رمزنگاری شده «در واشنگتن دی سی جایگاه قوی دارند و به جذب استعدادها از صنایع دیگر در حمایت، لابی و سیاست ادامه می دهند».

چیزی که زمانی یک گروه کمتر از ۱۲ نفر از CoinCenter، Coinbase، Blockchain Association و چندین گروه دیگر بود، اکنون به شبکه ای متشکل از بیش از ۱۰۰ متخصص سیاست تبدیل شده است. وی افزود که این دلیل خوشبینی اوست.

مربوط: ۴ پیش بینی قانونی برای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳

در ۴ ژانویه، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل نیز گفت که برای سال ۲۰۲۳ “احتیاطاً خوش بین است”. وی افزود که هیچ لایحه ای کامل نیست و پیگیری قوانین نباید پیشرفت کنگره را در توسعه چارچوب نظارتی کند کند.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا