🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۰۰٪ کیف پول های بیت کوین اکنون سود می برند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط IntoTheBlock تجمیع‌کننده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای نشان می‌دهد که بیت‌کوین به بالاترین حد خود رسیده است که به قیمت آن ارتباطی ندارد.

در توییت اخیر، IntoTheBlock با افتخار خاطرنشان کرد که ۱۰۰ درصد آدرس های بیت کوین (۱.۰۶ میلیون از آنها، طبق توییت) در حال حاضر سود دارند. این پس از آن صورت می گیرد که ارز دیجیتال پیشرو جهان در روز دوشنبه به سطح ۶۸۰۰۰ دلار رسید.

منبع داده‌های زنجیره‌ای فوق‌الذکر توئیت‌های متعددی را منتشر کرد که بیان می‌کرد خوش‌بینی بیت‌کوین به بالاترین حد خود رسیده است و اکنون ۱۰۰ درصد دارندگان بیت‌کوین سود می‌برند.

این پلتفرم اضافه کرد که در هفت روز گذشته، دارندگان عمده ارزهای دیجیتال، که در جامعه کریپتو به نام نهنگ‌ها شناخته می‌شوند، ۴۱۷۷ بیت کوین خریداری کردند که معادل بیش از ۲۷۹ میلیون دلار در سطح فعلی قیمت بیت‌کوین است.

امروز بیت کوین نزدیک به ۵ درصد افزایش یافته است و اکنون به بالای سطح ۶۸۰۰۰ دلار بازگشته است و به بالاترین قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ یعنی ۶۹۰۰۰ دلار نزدیک می شود. در همان زمان، طبق داده های CoinMarketCap، شاخص ترس و طمع بیت کوین وارد منطقه “طمع افراطی” شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا