🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۰۰ میلیارد دلار رونق در ETF های بیت کوین و سرمایه گذاری های رمزنگاری ثبت شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به عنوان رئیس تحقیقات CoinShares، دنیای دارایی های دیجیتال در حال تکان است جیمز باترفیل. اعلام کرد که این یک نقطه عطف تاریخی است. مجموع محصولات قابل مبادله دارایی دیجیتال (ETPs) برای اولین بار از ۱۰۰ میلیارد دلار گذشت و تغییری عظیم در چشم انداز سرمایه گذاری را نشان داد.

این افزایش به دنبال افزایش قابل توجهی در محصولات سرمایه گذاری متمرکز بر ارزهای دیجیتال است. بیت کوین ETF در اوایل سال جاری از زمان آغاز به کار خود در ژانویه، ETF های بیت کوین به تنهایی ۱۱.۸۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری را جذب کرده اند. این رقم نشان دهنده بیش از ۱۰ درصد از کل سرمایه گذاری در محصولات کریپتو است که در تمام دوره های زمانی انباشته شده است.

به ویژه تحلیلگران مالی در JMP Securities نسبت به آینده ETF های بیت کوین خوشبین هستند و پیش بینی می کنند که طی سه سال آینده ۲۲۰ میلیارد دلار جریان ورودی داشته باشد. اگر این پیش بینی درست از آب در بیاید، ممکن است چهار برابر شود قیمت بیت کوین زمانی که جریان‌های سرمایه‌ای جدید تأثیر قابل‌توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد، قیمت آن به ۲۸۰۰۰۰ دلار افزایش یافت.

کارشناسان صنعت پیشنهاد می کنند که با چنین رشد سریعی، نقطه عطف ۱۰۰ میلیارد دلاری ممکن است در مقایسه با دستاوردهای آینده کمرنگ شود. توسعه سریع سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال به یک پارادایم در حال تغییر در امور مالی سنتی اشاره می‌کند، جایی که ارزهای دیجیتال به طور فزاینده‌ای به عنوان یک طبقه دارایی قانونی و پرسود دیده می‌شوند.

پسندیدن ETF بیت کوین از آنجایی که سایر راه‌های سرمایه‌گذاری کریپتو همچنان در حال افزایش هستند، زمینه برای رشد تصاعدی بیشتر فراهم می‌شود که در این فرآیند چشم‌انداز مالی جهانی را تغییر می‌دهد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا