اخبار ارز دیجیتال

10 توییت ارز دیجیتال قدیمی مانند شیر: نسخه 2022

سام بنکمن-فرید، دو کوون و الکس ماشینسکی ممکن است به این سال نگاه کنند و آرزو کنند که ای کاش یک مشاور رسانه های اجتماعی استخدام می کردند یا از توییتر خارج می شدند.

به بیان ساده، امسال سال پرفراز و نشیبی برای بخش ارزهای دیجیتال بوده است.

در کمتر از 12 ماه، سومین استیبل کوین با ارزش سقوط کرد، وام دهنده کریپتو سلسیوس ورشکست شد، بنیانگذار Three Arrows Capital از کنترل خارج شد، و نوع دوستانه ترین جهان، با بازگشت یکی از مدیران ما به خانه با سرآستین هایش، اثر دومینویی داشت. بر.

برای این مقاله، کوین تلگراف 10 توییت مرتبط با رمزنگاری را انتخاب کرده است که مانند شیر فاسد قدیمی شده اند.

دو کوون – “بچه های ثابت”

در 10 می، درست زمانی که استیبل کوین Argo، که قبلا TerraUSD نامیده می‌شد، شروع به پایین آمدن از ارزش دلاری خود کرد، بنیانگذار Terraform Labs در توییتی نوشت: «سرمایه بیشتری تزریق کنید – جوانان قوی». .

خوب، همه ما می دانیم که بعد از آن چه اتفاقی افتاد. فروپاشی اکوسیستم Terra در می 2022 تنها در آن ماه بیش از 40 میلیارد دلار را از بازار حذف کرد.

از آن زمان، Do Kwon و بقیه جامعه Terra سعی کرده اند با توسعه استیبل کوین های جدید، پروژه را احیا کنند. TerraUSD از آن زمان به عنوان TerraClassicUSD (USTC) تغییر نام داد و در زمان نگارش 0.02 دلار ارزش دارد.

Dokwon “اندازه شما اندازه شما نیست”

بعدی در لیست پاسخ معروف Kwon به معامله گر ارزهای دیجیتال Algod است. الگود در 9 مارس گفت که اگر LUNA “یک ATH جدید را بشکند، آن را بر اساس اندازه کوتاه می‌کنم. این مسئله مهمی نیست. مطمئنم VCها نیز سرمایه‌گذاری‌های خود را روی عاملان محافظت می‌کنند.”

سپس کوون با نامیدن الگود فقیر پاسخ داد و گفت: “بله، اما اندازه شما اندازه نیست” و سپس اضافه کرد: “درآمد 10 دلاری، همه آن را پوشش داده اند.” مزرعه برنج.

البته، زمانی که و بعد از اینکه Kwon به حالت کنترل آسیب رفت، بارها مورد بازبینی قرار گرفت، زیرا TerraUSD از کنترل و کنترل خارج شد.

SBF – «هر چقدر که می خواهید بفروشید.

Sam Bankman-Fried (SBF) دارای تعداد تقریبا بی نهایتی از اظهارات است که می تواند در وضعیت فعلی وحشتناک به نظر برسد. او نه تنها دروغ گفت که دارایی‌هایش خوب است، بلکه بنیانگذار FTX نیز مدت کوتاهی قبل از اعلام ورشکستگی شرکتش، یک میم 3 دلاری Solana (SOL) برای ما گذاشت.

مناظره‌ای در توییتر در ژانویه نشان داد که معامله‌گر ارز دیجیتال CoinMamba در ژانویه 2021 از SBF سرزنش می‌کند و نشان می‌دهد که SOL فرصتی عالی برای فروش کوتاه بالاتر از قیمت 3 دلار خواهد بود.

پس از اینکه این دو در تلاش بودند تا شرط‌بندی خود را بر روی قیمت‌های آتی تسویه کنند، SBF سرانجام به طور کامل تحریک SOL CoinMamba را درک کرد و گفت:

«هم اکنون به تعداد 3 دلار SOL بخرید. هر آنچه را که می خواهید به من بفروش.

این نظر در جامعه ارزهای دیجیتال افسانه ای شد، به خصوص پس از اینکه قیمت SOL در تاریخ 6 نوامبر 2021 به بالاترین سطح تاریخ 259.96 دلار رسید.

با این حال، به نظر می رسد که CoinMamba آخرین خنده را داشته است زیرا شرکت Bankman-Fried یک سال بعد دچار سقوط فاجعه باری شد.

در پاسخ به موضوعی که تقریباً دو سال از عمرش می گذرد، کوین مامبا طعم داروی خود را به بانکمن-فرید داد. “من هر چیزی را که الان داری به قیمت 3 دلار برایت می خرم. هر چه می خواهی به من بفروش. سپس این کار را نکن.”

الکس ماشینسکی – “همه وجوه امن هستند.”

او ادعا کرد که در جریان سقوط LUNA در ماه مه شایعاتی مبنی بر اینکه سلسیوس مشکلات نقدینگی دارد و ممکن است با مشکلات جدی رو به رو شود، منتشر شد، در حالی که دیگران گفتند که شرکت قبلاً کاملاً از بین رفته است.

ماشینسکی برای اطمینان سریع به مشتریان سلسیوس به شایعات پاسخ داد: حالت توییتی در 12 مه اضافه کرد: «علی‌رغم نوسان شدید بازار، سلسیوس زیان قابل‌توجهی را تجربه نکرده است».

“همه وجوه امن است.”

این چهار کلمه عذاب صنعت را به تصویر می کشد.

یک ماه بعد، در 12 ژوئن، شرکت تمام برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد. در 13 جولای، ما برای فصل 11 ورشکستگی ثبت نام کردیم. همانطور که صحبت می کنیم، کاربران هنوز برای بازگرداندن بخشی از سرمایه خود می جنگند.

درجه سانتیگراد – “اگر دسترسی رایگان و نامحدود به وجوه خود ندارید، آیا واقعاً وجوه * شما * است؟”

Mashinski همراه با یک کلاسیک شبکه سلسیوس بود، شرکتی که تمام شعار را تبلیغ می‌کرد: «خودت را از بانک بیرون کن». وام دهندگان کریپتو اغلب گفته اند که قابل اعتمادتر از سیستم بانکی هستند.

شبکه سلسیوس در توییتی به تاریخ 14 نوامبر 2019 در توییتی نوشت: قبل از اضافه کردن:

“از #UnbankYourself با سلسیوس استفاده کنید تا به نسل بعدی خدمات مالی بپیوندید. بدون کارمزد، بدون جریمه، بدون قفل، فقط سود.”

این بیانیه در سال 2022 به خوبی اجرا نشد.

این مزایا نیز مشکوک است، زیرا کاربران نمی‌توانند در طی مراحل ورشکستگی بخش 11 به هیچ یک از وجوه قفل شده خود دسترسی داشته باشند و ممکن است تمام وجوه خود را پس نگیرند.

ویجر – “ما […] در بازار خرس جان سالم به در ببرید. ”

مانند سلسیوس و ماشین‌کی، وایجر وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته در ماه ژوئن یک موضوع طولانی در توییتر منتشر کرد که با نزدیک شدن به پایان سال 2022 کمی نامناسب به نظر می‌رسد.

وویجر برای اطمینان دادن به مشتریان خود مبنی بر ایمن بودن شرکت در طول بازار نزولی پس از فروپاشی اکوسیستم Terra، به دقت “ریسک” را برای مشتریان خود مدیریت می کند و ماموریت آن “ایمن کردن رمزارزها تا حد امکان” است. به شما اطمینان می دهم که چنین است. .

“رویکرد ساده و کم خطر ما برای مدیریت ثروت نتیجه دهه ها تجربه شرکت های پیشرو در چرخه های بازار است. ما تجربه حمایت از تصمیمات و هدایت بازارهای نزولی را داریم.”

طی چند هفته بعد، به طور گسترده گزارش شد که شرکت با مشکلات نقدینگی مواجه است و تا 5 ژوئیه Voyager اعلام ورشکستگی کرد.

TechCrunch – “فروپاشی ETH اجتناب ناپذیر است”

آنچه در ادامه می‌آید توییتی از رسانه خبری فین‌تک TechCrunch است که به سال 2018 بازمی‌گردد، که در آن نوشته شده است: «فروپاشی ETH اجتناب‌ناپذیر است».

این توییت با یک مقاله بسیار نزولی همراه است که در آن جرمی روبین نویسنده پیش‌بینی می‌کند که «ETH، یک دارایی، نه خود شبکه اتریوم، به صفر می‌رسد».

روبین که در پایان مقاله فاش کرد که در آن زمان یک دارنده بیت کوین (BTC) و لایت کوین (LTC) بوده است، به طرز عجیبی معتقد است که اگر شبکه اتریوم تمام نقشه های راه خود را تکمیل کند، نشان می دهد که هیچ کس نمی تواند از دارایی استفاده کنید .

با این حال، در زمان نگارش این مقاله، اتر (ETH) در قیمت 1196 دلار قرار دارد، که دلایل زیادی را ارائه می دهد که چرا مردم می خواهند آن را حفظ کنند. توکنومیکس پاداش، استقراض، وام دادن و کاهش تورم.

علاوه بر این، اهداف سودمندی مانند انجام تراکنش‌ها در بزرگترین شبکه قراردادهای هوشمند موجود در بازار را انجام می‌دهد.

روی “Collect” در زیر تصویر بالای صفحه کلیک کنید، یا این لینک را دنبال کنید.

آبراهام آیزنبرگ: می‌خواهی چه کار کنی، مرا دستگیر کن؟

Avraham Eisenberg، معامله‌گر ارز رمزنگاری‌شده پشت بهره‌برداری ۱۱۰ میلیون دلاری از صرافی غیرمتمرکز Mango Markets، در لیست توییت‌هایی در ماه اکتبر قرار داشته است که در شرایط فعلی وحشتناک به نظر می‌رسند.

خود این توییت حول یک تبادل نسبتاً بی‌ضرر در مورد سوء استفاده آیزنبرگ از برچسب inversebrah@ می‌چرخد و شیخ سوامپرت می‌گوید:

آیزنبرگ در پاسخ گفت: «چه می‌خواهی بکن، مرا دستگیر کن؟»

از این هفته، آیزنبرگ در واقع دستگیر شده است و با اتهامات دستکاری بازار برای سوء استفاده از Mango Markets مواجه است. او به طور مداوم ادعا می کرد که این یک “استراتژی معاملاتی بسیار سودآور” است که توسط “رفتار بازار باز مشروع” تسهیل می شود.

به این ترتیب، این توییت به سرعت تبدیل به یک الگوی رفتاری محبوب شد که احتمالاً برای مدت طولانی در فرهنگ عامه کریپتو توییتر زنده خواهد ماند.

فورچون – SBF، “وارن بافت بعدی”

مجله تجاری آمریکایی فورچون نیز پس از صحبت پرشور در مورد SBF در ماه آگوست در این فهرست قرار گرفت.

در یک تاپیک توییتری، این نشریه او را «رهبر بالفعل جامعه ارزهای دیجیتال» نامید، قبل از اینکه پیشنهاد کند «وارن بافت، شوالیه سفید رمزارز» و «شاهزاده ریسک» نامیده می‌شود.

کوین اولری – “از FTX برای افزایش سهمیه استفاده کنید”

مخزن کوسه«کوین اولیری» که با نام آقای شگفت‌انگیز نیز شناخته می‌شود، فهرستی را تهیه کرده است که از FTX و مدیر عامل سابق آن سام بنکمن-فرید حمایت می‌کند.

توییت حذف شده اولری در 10 آگوست 2021 پس از امضای قراردادی برای تبدیل شدن به سخنگوی FTX منتشر شد. وی در توییتی تاکید کرد:

“در نهایت مشکل انطباق با #ارزهای رمزنگاری حل شد. از FTX برای افزایش سهمیه ها و استفاده از پلتفرم برای مدیریت سبد خود استفاده کنید.”

متأسفانه برای O’Leary، FTX مطابقت نداشت. میلیاردر ممکن است تمام 15 میلیون دلار پرداخت شده به عنوان سخنگوی FTX را پس از کسر مالیات، کارمزد نماینده و تمام دارایی های رمزنگاری ذخیره شده در بورس پس از تایید شرکت که گفته شد بالا است، از دست داده است. ورشکستگینویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا