اخبار ارز دیجیتال

۱ میلیون دلار به ازای هر بیت کوین تا سال ۲۰۲۸ تضمین نمی شود: Tuur Demeester

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آیا بیت کوین در سال ۲۰۲۸ به یک میلیون دلار خواهد رسید؟ “من نمی دانم”
  • صندوق های ETF بیت کوین مانند فردایی وجود ندارد BTC را می خرند

Tuur Demeester مبشر بیت کوین دیدگاه خود را در مورد شانس رسیدن بیت کوین به سطح ۱ میلیون دلاری مورد انتظار تا سال ۲۰۲۸ به اشتراک گذاشت.

برخلاف Samson Mow، Max Keizer و دیگر حامیان رادیکال بیت کوین، Demeester چندان مطمئن نیست که ارز دیجیتال پرچمدار جهان پس از نصف شدن بیت کوین بعدی، قطعا یک میلیون دلار ارزش داشته باشد.

آیا بیت کوین در سال ۲۰۲۸ به یک میلیون دلار خواهد رسید؟ “من نمی دانم”

با نقل قول از توییتی از سرمایه گذار @dotkrueger که شامل نموداری بود که نشان می داد بیت کوین باید تا سال ۲۰۲۸ به سطح ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار برسد، اظهار داشت که مطمئن نیست این امکان وجود داشته باشد زیرا “هر الگوی خوب قرار است توسط آقای بازار شکسته شود.”

آیا بعد از تابستان ۲۰۲۸ طول می کشد تا بیت کوین به ۱ میلیون دلار برسد؟ من نمی دانم، اما می دانم که هر مدل خوب (و من موافقم) باید توسط آقای مارکت شکسته شود.

اگرچه او اعتراف کرد که مدل افزایش قیمت بیت کوین “راهروی رشد قانون قدرت بیت کوین” را که در پلتفرم وبلاگ قانون قدرت در سال ۲۰۱۹ منتشر شد را دوست دارد.

سال ۲۰۲۸ سالی است که قرار است هاوینگ بعدی بیت کوین اتفاق بیفتد، که پنجمین سال پس از انتظار می رود که نصف شدن بیت کوین در آوریل امسال انجام شود. نصف شدن هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد و به طور خودکار عرضه بیت کوین استخراج شده توسط ماینرها در هر بلوک را به نصف کاهش می دهد. در حال حاضر ماینرهای بیت کوین روزانه ۹۰۰ سکه تولید می کنند. پس از هاوینگ آوریل، این مقدار به ۴۵۰ بیت کوین در روز کاهش می یابد.

با این حال، سامسون مو، کارشناس ارشد رادیکال بیت کوین ۳ ژانویه، فکر می کند که بیت کوین در نهایت به ۱ میلیون دلار خواهد رسید و او معتقد است که این اتفاق می تواند کاملاً غیرمنتظره رخ دهد.

صندوق های ETF بیت کوین مانند فردایی وجود ندارد BTC را می خرند

پس از تایید رگولاتوری کمیسیون بورس و اوراق بهادار به شرکت‌های وال استریت که برنامه‌های ETF بیت‌کوین را سبز می‌کردند، این محصولات مبادله‌شده مبتنی بر بورس عرضه شدند و ETFها شروع به جمع‌آوری مقادیر زیادی طلای دیجیتال کردند.

بر اساس داده های تحلیلی بلومبرگ، این یازده ETF بیت کوین، از جمله Fidelity، BlackRock، VanEck و Ark Invest، روزانه ۴۷۰۰ بیت کوین انباشته و به کیف پول های سرد منتقل می کنند. این بیش از ۵ برابر چیزی است که ماینرها روزانه تولید می کنند.

چندین کاربر بزرگ بیت کوین، از جمله گابور گورباکس و توور دمیستر، اخیراً توجه عمومی را به این واقعیت در توییتر جلب کرده اند. دوم، او معتقد است که پس از نصف شدن در کمتر از سه ماه، تعداد بیت کوین های خریداری شده روزانه توسط صندوق های ETF بیت کوین احتمالاً تا ۲۰ برابر افزایش می یابد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا