🚨 اخبار ارز دیجیتال

«۱ میلیون دلار برای بیت کوین» سامسون موو پس از یادگیری این موضوع در میکرواستراتژی صعودی شد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک توییت اخیر، یکی از اعضای جامعه رمزنگاری یک نظریه پیشگامانه در مورد فشار نوسانات سهام MicroStrategy (MSTR) را توضیح داد. این شخص در مورد آنچه که آنها «نظریه چندگانه فشار» می نامند توضیح داد و تشابهاتی را بین پویایی معاملات GameStop (GME) در طول فشار کوتاه ۲۰۲۱ و وضعیت فعلی MSTR ترسیم کرد.

این تئوری این است که کاهش نوسانات سهام ناشی از ترکیب حجم خرید اجباری MSTR و سرمایه‌گذاران خرده‌فروش انعطاف‌پذیر الگوی مشاهده‌شده در طول افزایش بی‌سابقه GME را منعکس می‌کند. توییت پیش‌بینی می‌کند که MSTR، که در حال حاضر با حدود ۱.۲ برابر دارایی خالص خود معامله می‌شود، می‌تواند شاهد افزایش ارزشی مشابه چند برابر دارایی خالص GME باشد، که در طول فشرده‌سازی کوتاه به ۴۹ برابر رسید.

انتظار می رود که MSTR حدود چهار برابر دارایی های خالصی که در سال ۲۰۲۱ شاهد بودیم معامله کند، که ناشی از عواملی مانند افزایش علاقه خرده فروشی به بیت کوین و احساسات صعودی است. نظریه پرداز این پدیده فشرده سازی را به تغییرات در نسبت سرمایه گذاران غیرفعال در MSTR و تخصیص به شاخص های مرتبط نسبت می دهد.

در پاسخ به این توییت، کارآفرین برجسته ارزهای دیجیتال، سامسون موو، دیدگاه صعودی خود را در مورد MSTR بیان کرد و احساسات مشترک بسیاری را در جامعه کریپتو نشان داد. دارایی های قابل توجه MicroStrategy با ۱۹۰۰۰۰ بیت کوین و سودهای غیرقابل تحقق ۳.۵ میلیارد دلاری، خوش بینی پیرامون چشم انداز شرکت را تقویت می کند.

پیامدهای این نظریه فراتر از حوزه مالی است و نظریه پردازان در مورد اختلالات احتمالی در بخش های مختلف از جمله دولت، املاک، بانکداری و هوش مصنوعی هشدار می دهند.

با توجه به جلب توجه MSTR در جامعه ارزهای دیجیتال، زمینه برای آشفتگی احتمالی بازار فراهم می‌شود و سامسون موو، حامی بیت‌کوین نیز نسبت به چشم‌اندازهای خود خوش بین است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا