اخبار ارز دیجیتال

پشتیبان ۱ میلیون دلاری بیت کوین سامسون موو، کوهستان. Gox نگرانی ها را رد می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کوه در توسعه اخیر حماسه Gox، مدافع مشهور بیت کوین سامسون مو، نگرانی ها در مورد باز کردن سکه های Gox را کم اهمیت جلوه داد. بحث، کوه. Gox برای تایید مالکیت حساب‌های آدرس صرافی مرتبط با پرداخت‌های بیت‌کوین، ایمیل‌هایی برای کاربران ارسال کرد.

در حالی که طلبکاران همچنان به دریافت غرامت به ین ژاپن از طریق حساب های پی پال ادامه می دهند، با بازپرداخت تا سال ۲۰۲۴، Mow, Mt. او به گمانه زنی ها درباره انتشار دارایی های قابل توجه Gox پرداخت. این صرافی قرار است ۱۴۲۰۰۰ بیت کوین، ۱۴۳۰۰۰ BCH و ۶۹ میلیارد ین بین طلبکاران خود توزیع کند.

مو، که به دلیل حمایت پرشور خود از روایت «۱ میلیون دلار به ازای هر بیت کوین» شناخته شده است، معتقد است که باز کردن قفل سکه‌های Gox عامل مهمی نیست. او پیشنهاد کرد که بستانکارانی که یک دوره طولانی مدت “HODLing” را تحمل کرده اند، بعید است که فورا بفروشند. موو تاکید کرد که حتی اگر عده‌ای فروش را انتخاب کنند، این یک مهاجرت انبوه نخواهد بود و بازار به راحتی می‌تواند هجوم احتمالی را جذب کند.

“تعداد در حال افزایش است”

موو در پاسخ به نگرانی های یکی از دنبال کنندگان در مورد تأثیر بازار، اطمینان داشت و اظهار داشت که وزن اقتصادی فروشندگان بالقوه دلیلی برای نگرانی نیست. گاو بیت کوین از طلبکارانی که در ابتدا به دنبال سودهای فیات بودند، می خواهد در مواجهه با پدیده «افزایش تعداد» بیت کوین در تصمیمات خود تجدید نظر کنند و این سوال را مطرح کنند که کدام دارایی های جایگزین می توانند سودهای قابل مقایسه ای را ارائه دهند.

کوه Gox به روند جبران خسارت خود ادامه می دهد، جامعه کریپتو به دقت زیر نظر دارد، و نادیده گرفتن نگرانی ها توسط Mow روایتی ضد ترس در مورد تأثیر احتمالی بازار انحلال سکه یک صرافی بدنام ارائه می دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا