اخبار ارز دیجیتال

مشتاق ۱ میلیون دلار بیت کوین، سامسون موو می گوید راجر ور نباید به بیت کوین بازگردد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، CSO سابق Blockstream و در حال حاضر مدیر اجرایی Jan3، افکار خود را در پلتفرم رسانه اجتماعی Twitter/X در مورد سخنرانی اخیر رئیس سابق خود آدام بک به راجر ور به اشتراک گذاشت.

این دو چهره مشهور دنیای بیت کوین هستند. بک یک «نامزد ساتوشی» است، یک کریپتوپانک و رمزنگار که قبل از معرفی بیت کوین با ساتوشی ناکاموتو مکاتبه داشت.

راجر ور اولین بشارت دهنده بیت کوین بود که «بیت کوین عیسی» نام گرفت، اما بعداً از بیت کوین ناامید شد و از بیت کوین کش (BCH) دفاع کرد. اخیرا، ور کتابی نوشت که ادعا می‌کرد بیت‌کوین «تسخیر شده است».

آدام بک از Ver می خواهد که به بیت کوین و اشیاء Mow برگردد

در ۱۷ مارس، راجر ور در توییتر/X اعلام کرد که کتابی درباره بیت کوین با عنوان «ربای بیت کوین» تالیف کرده است. تاریخچه مخفی BTC. نویسنده دوم در اینجا استیو پترسون، مجری پادکست Patterson in Pursuit است که خود را “فیلسوف و نویسنده” می نامد.

این کتاب دیدگاه ور را توضیح می دهد که بیت کوین در طول توسعه بدون ساتوشی ناکاموتو شکست خورد. ور در سال ۲۰۱۷ بیت کوین را کنار گذاشت و به هارد فورک آن یعنی بیت کوین کش روی آورد و معتقد بود که بلوک ها و مدل بزرگتر BCH به طور کلی به نسخه اصلی بیت کوین که توسط ناکاموتو در سال ۲۰۰۹ ایجاد شده بود، نزدیک تر است.

به طور کلی، در ابتدا بیت کوین به عنوان یک پول نقد P2P در نظر گرفته شد که پس از بحران مالی سخت ۲۰۰۸-۲۰۰۹ ناشی از بحران در بازار وام مسکن ایالات متحده، با بانک ها و سیستم پولی فیات مخالفت می کرد. پس از سال ۲۰۱۷، بیت کوین به تدریج مورد علاقه وال استریت قرار گرفت و در ژانویه امسال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار سرانجام ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه را تصویب کرد. ETFهای آتی بیت کوین در اکتبر ۲۰۲۱ از SEC چراغ سبز دریافت کردند.

اکنون آدام بک از راجر ور خواسته است که “پسر ولخرج” باشد و به حزب بیت کوین بپیوندد. بازگشت به Ver یادآور شد که ارتقاهای زیادی برای بیت کوین انجام شده است، از جمله شبکه بیت کوین مایع Back's.

سامسون مو در توییتی اعلام کرد که نمی‌خواهد ور به بیت‌کوین بازگردد، و گفت که هیچ چیز خوبی از این اتفاق نخواهد افتاد. در روز دوشنبه نیز او در مورد عنوان کتاب راجر ور اظهار نظر کردبیان کرد: تقدیم به نوزادانی که به دلیل بیت کوین کور جان خود را از دست دادند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا