🚨 اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو وکیل ۱ میلیون دلاری بیت کوین (BTC) پیام مهمی به جامعه ارسال کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه توسعه دهندگان بیت کوین (BTC) در حال دریافت استاندارد جدیدی برای ارائه پیشنهادات به شبکه از طرفدار نمادین Samson Mow است. در حال ورود به حساب رسمی X اعلام او گفت که زمان “کمپین” برای تغییرات در پروتکل بیت کوین به پایان رسیده است زیرا بیت کوین باید با شهرت روزافزون خود همراه شود.

به گفته سامسون مو، بیت کوین در حال تبدیل شدن به دارایی ذخیره جدید جهان است. بنابراین، “باید استاندارد بالاتری برای هر تغییر پیشنهادی وجود داشته باشد. ارزش پروتکل ابتدا باید با نمونه های اولیه کار با کاربرد تجاری نشان داده شود.”

طراحی بیت کوین و ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو کار BTC را مانند اکثر شبکه های بلاک چین با یک رهبر متمرکز بسیار دشوار کرد. شبکه بیت کوین تعدادی توسعه دهنده دارد که به طور مستقل برای ایجاد تغییرات در شبکه کار می کنند. به گفته سامسون مو، پیشنهادها باید برای عموم مفیدتر و متفکرانه تر باشند تا تأثیر قابل توجهی داشته باشند.

در پست‌های بعدی، سامسون موو نشان داد که چه تعداد از افراد به طور کلی اثرات مرتبه دوم تغییرات جدید در پروتکل را نادیده می‌گیرند. ادعاهای سامسون موو به طور کلی مبتنی بر ثبات بیشتر است، زیرا بیت کوین دید و کشش مناسبی پیدا می کند.

سامسون مو و میراث بیت کوین

سامسون مو، یکی از حامیان برجسته بیت کوین، مطمئن است که این ارز دیجیتال در آینده نزدیک به قیمت یک میلیون دلار خواهد رسید و از این رو نیاز به محافظت از فناوری آن است که در ابتدا آن را جذاب کرد.

سامسون مو در حال حاضر یکی از حامیان برجسته میراث بیت کوین است، اما او در این زمینه تنها نیست، زیرا توسعه دهنده اصلی، لوک دشجر، سال گذشته اعلام کرد که کتیبه های BRC-20 که اکنون محبوب هستند، به طرح های اصلی شبکه آسیب می رسانند و باید آسیب برسانند. حذف شده است. .

عصر جدیدی با محصولات تازه تایید شده و راه اندازی شده نقطه ای BTC ETF در ایالات متحده آغاز شده است و تمام تلاش ها در حال انجام است تا این پروتکل به ستاره دنیای رمزنگاری تبدیل شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا