اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو وکیل ۱ میلیون دلاری بیت کوین می گوید که روند قیمت هنوز شروع نشده است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ما هنوز افزایش قیمت بیت کوین را آغاز نکرده ایم.
  • ۱.۰ میلیون دلار بیت کوین “از قبل تصمیم گرفته شده است”

سامسون مو، CSO سابق Blockstream و اکنون رئیس شرکت متمرکز بر بیت کوین در ۳ ژانویه، یک ماکسیمالیست سرسخت بیت کوین است که انتظار دارد ارز دیجیتال پیشرو بدون توجه به هر اتفاقی به ۱ میلیون دلار برسد.

Mow در حالی که ETF های بیت کوین را تحسین می کند و از ETF های مورد انتظار مبتنی بر اتریوم انتقاد می کند، اخیراً چندین اظهارات فوق العاده صعودی در مورد احتمال افزایش بیشتر قیمت بیت کوین بیان کرده است.

ما هنوز افزایش قیمت بیت کوین را آغاز نکرده ایم.

Samson Mow در مورد قیمت جدید اظهار نظر کرد، جایی که بیت کوین در ۱۱ مارس به طور ناگهانی به بالاترین سطح خود یعنی بیش از ۷۲۰۰۰ دلار رسید و در روز پس از افزایش بیش از ۷۲۲۰۰ دلار به سطح ۷۲۸۸۰ دلار رسید و بنابراین جامعه ارزهای دیجیتال را در حیرت فرو برد.

Mow با هیجان توییت کرد که بیت کوین هنوز شروع به افزایش قیمت نکرده است و افزود که “چهره ها اتمیزه می شوند، نه ذوب.”

به طور کلی، Mow معتقد است که رسیدن بیت کوین به ۱ میلیون دلار در هر سکه فقط یک مسئله زمان است و ممکن است خیلی زود اتفاق بیفتد. روز دوشنبه، او توییت کرد که هنوز امکان خرید بیت کوین زیر ۰.۰۸ میلیون دلار وجود دارد (Mow اکنون به قیمت بیت کوین اشاره می کند که یک میلیون به عنوان نقطه شروع استفاده می کند)، گویی می خواهد نشان دهد که این فرصت با نرخ فعلی چندان طولانی نخواهد بود. امتیازدهی BTC رکوردهای جدید تاریخ

۱.۰ میلیون دلار بیت کوین “از قبل تصمیم گرفته شده است”

در توئیت صعودی دیگری که روز دوشنبه منتشر شد، موو اظهار داشت که معتقد است تصویب صندوق‌های نقدی مبادله‌ای بیت‌کوین در ژانویه نقطه عطفی برای بیت‌کوین است که قطعاً به بیت‌کوین اجازه می‌دهد تا به سطح ۱ میلیون دلاری برسد. آینده.

آنچه در حال حاضر برای قیمت بیت کوین اتفاق می افتد، طبق گفته Mow، این است که “ما فقط در حال حرکت به جلو هستیم.” او همچنین اعتراف کرد که از دیدن اینکه بسیاری از مردم نتوانستند ببینند که تاییدیه ETF تا چه حد برای بیت کوین تغییر ساختاری ایجاد کرد، شگفت زده شد.

در عرض دو ماه پس از راه اندازی، ETF های بیت کوین نقطه ای اکنون دارایی عظیم ۵۵ میلیارد دلاری و حجم معاملات ۱۱۰ میلیارد دلاری (دوبرابر بیشتر از قبل) دارند. اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، دستیابی به این نتایج را تنها در هشت هفته “کاملا مضحک” خواند.

روز دوشنبه، بیت کوین ۷ درصد از ۶۸۰۶۷ دلار به ۷۲۸۸۰ دلار جهش کرد. تا کنون قیمت با ۱.۶۰ درصد کاهش به ۷۱۷۷۳ دلار رسیده است و بیت کوین در حال حاضر معامله می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا