اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو، وکیل ۱ میلیون دلاری بیت کوین، شاخص های مهم قیمت بیت کوین را نام می برد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به اینکه قیمت بیت کوین (BTC) به آرامی به حالت بازیابی می رسد، مدافع بزرگ سامسون مو به اشتراک گذاشته شده است در اینجا فهرستی از شاخص‌های کلان برای ارزهای دیجیتال اصلی وجود دارد.

شاخص های مهم بیت کوین (BTC)

Samson Mow در مجموع ۱۰ شاخص پیرامون چشم انداز قیمت پایه و رویدادهای کلان را به اشتراک گذاشت که باید مراقب آنها بود. ورودی های صندوق معامله شده در بورس اسپات بیت کوین (ETF) در رتبه اول لیست قرار دارند. با توجه به اینکه ETF های بیت کوین اکنون در ایالات متحده معامله می شوند، جریان های ورودی بیشتر می تواند به کاهش فروش نامنظم در قیمت های خرده فروشی کمک کند.

پیش بینی کلیدی Samson Mow برای رسیدن قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار در روز به جریان سرمایه در محصولات ETF بیت کوین بستگی دارد. فراتر از آن، او خاطرنشان کرد که نرخ هش شبکه نیز ارزش نظارت دارد. در حالی که این معیار اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است، انتظار می‌رود رشد بالاتری پیش از رویداد نصف شدن بعدی باشد.

بعدی در لیست او متریک تجمع نهنگ Finex و روند ۲۰۰ WMA است. با کمال تعجب، تتر (USDT) Asset Under Management (AUM) را به عنوان یک شاخص مهم برای مشاهده فهرست کرد زیرا پایه نقدینگی اساسی استیبل کوین را تشکیل می دهد.

جدا از این شاخص‌های زنجیره‌ای، سامسون موو همچنین پرداخت‌های بهره بدهی دولت، نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی، پذیرش بیت کوین دولت ملی، تورم واقعی و سکه M3 را نام برد. همه این شاخص ها دارای یک نقطه همگرایی هستند که در بلندمدت چشم انداز قیمت بیت کوین را تحت تاثیر قرار می دهد.

نمای قیمت بیت کوین

این فهرست از اندیکاتورهای کلان از Samson Mow در زمانی بسیار مهم است که قیمت بیت کوین ۱.۱ درصد در ۲۴ ساعت کاهش یافته و به ۴۱۹۹۷.۸۲ دلار رسیده است. در حالی که سکه بالاتر از سطح ۴۱۰۰۰ دلار تثبیت شده است، هنوز رشد سهمویی را نشان نداده است که آن را متناسب با انتظارات از تأییدیه های بیت کوین ETF کند.

در سطح قیمت فعلی خود، بیت کوین در حال حاضر ۳۸.۹ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی ۶۸۷۸۹.۶۳ دلار کاهش یافته است. به گفته طرفدارانی مانند Samson Mow، رویداد هاوینگ آینده مکمل محصولات ETF BTC Spot برای کمک به احیای قیمت بیت کوین به چشمگیرترین روشی است که تاکنون وجود دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا