🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل “۱ میلیون دلار بیت کوین” سامسون موو درباره افزایش قیمت بیت کوین به ۷۰۰۰۰ دلار نظر داد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نظرات مو در مورد مانور صعودی بیت کوین
  • بیت کوین به ناچار به یک میلیون دلار خواهد رسید – Mow دلایلی را نشان می دهد

سامسون مو، مدیر عامل معروف بیت کوین ماکسی و Jan3، اظهار نظر صعودی را در مورد افزایش اخیر قیمت منتشر کرد. در ۴ مارس، BTC دنیای ارزهای دیجیتال را شوکه کرد و به بالای سطح قیمت ۶۸۰۰۰ دلار رسید و جامعه بیت کوین را خوشحال کرد.

شرکت Mow، Jan3، بر گسترش پذیرش بیت کوین توسط دولت های ملی تمرکز دارد. این سامسون مو بود که در سال ۲۰۲۱ در السالوادور کمک کرد تا بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی بپذیرد و آن را به اولین کشوری تبدیل کرد که استفاده از فیات را در سطح ایالتی متوقف کرد.

نظرات مو در مورد مانور صعودی بیت کوین

Samson Mow ظاهراً این سؤال را می پرسد که اغلب در Twitter/X می شنود: “آیا می توانید بیت کوین را بالاتر ببرید؟” او پاسخ خود به این سوال را توییت کرد. بر اساس این توییت، پاسخ این سوال «بله» است.

Mow یکی از حداکثرگرایان بیت کوین است که انتظار دارد بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، در آینده نزدیک به مرز ۱ میلیون دلار برسد. منتظر بمانید تا شمع های “امگا” و “خدا” قبل از این اتفاق بیفتد.

بیت کوین به ناچار به یک میلیون دلار خواهد رسید – Mow دلایلی را نشان می دهد

شمع “امگا” یک شمع ۱۰۰۰۰۰ دلاری در نمودار روزانه است. توضیح داد در یکی از پادکست هایی که اخیرا در آن شرکت کرده است. یک شمع “خدا” یک شمع ۱۰۰۰۰ دلاری در همان نوع نمودار است. او معتقد است که ابتدا باید شمع “خدا” و سپس شمع “امگا” بیاید.

او معتقد است که یک میلیون دلار یک سطح اجتناب ناپذیر برای بیت کوین است، عمدتاً به این دلیل که دولت ایالات متحده اخیراً «پول بسیار زیادی» چاپ کرده است (تنها در سال ۲۰۲۰ ۶ تریلیون دلار) و بدهی ملی ایالات متحده از سقف گذشته است. (سقف بدهی) در ۳۱ در سال ۲۰۲۳. از آستانه ۴ تریلیون دلار حذف شد و تا کنون بدهی از ۳۴ تریلیون دلار فراتر رفته است.

علاوه بر این، رئیس ۳ ژانویه در توییت قبلی خود به دلیل مهم دیگری نیز اشاره کرد که از انتظار افزایش بیت کوین به ۱ میلیون دلار پشتیبانی می کند: شوک عرضه و تقاضا برای بیت کوین برای ملاقات با یکدیگر. از زمان راه اندازی ETF های بیت کوین مورد تایید SEC در اواسط ژانویه، این ارائه دهندگان ETF به صورت روزانه بیت کوین خریداری می کنند و هر هفته نزدیک به ۱ میلیارد دلار بیت کوین به ارزش ۴۰۰ میلیون دلار افزایش می دهند. اخیراً صندوق iShares BlackRock از ۱۰ میلیارد دلار گذشت. علاوه بر این، Mow به جامعه یادآوری می کند که نصف شدن بیت کوین در حال نزدیک شدن است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا