🚨 اخبار ارز دیجیتال

Airdrop 1 میلیون دلاری: IOTA's Spark هشدار مهمی را ارائه می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شبکه نمایش آیوتا، Shimmer، اخیراً یک کمپین ۱ میلیون دلاری airdrop را برای تحریک رشد و نوآوری اکوسیستم ShimmerEVM راه اندازی کرده است. این مشوق، که از ۳۱ ژانویه ۲۰۲۴ آغاز می شود، با هدف افزایش جریان و استفاده از نقدینگی تازه از اکوسیستم های متصل از طریق پل شیمر تازه راه اندازی شده است.

با این حال، با وجود هیجان و فرصت ارائه شده توسط airdrop، خطر تقلب نیز وجود دارد. در این زمینه، تیم Shimmer به جامعه IOTA هشدار داده است که کلاهبرداری‌ها و کلاهبرداری‌های احتمالی ممکن است سعی کنند از کمپین airdrop سوء استفاده کنند.

در یک توییت، گلیتر هشدار می دهد جامعه IOTA باید مراقب کلاهبرداران باشد زیرا تنها یک کمپین Airdrop Shimmer EVM IOTA در حال اجراست. برای احتیاط نباید هیچ لینکی غیر از لینک های رسمی دنبال کنند.

در میان سایر اقدامات پیشگیرانه، کاربران باید اطمینان حاصل کنند که روی پیوندهای مشکوک کلیک نمی کنند و نباید به منابع غیر رسمی یا کانال هایی که ادعا می کنند اطلاعات یا کمکی در مورد ایردراپ ارائه می دهند اعتماد کنند.

به طور مشابه، آنها همیشه باید قبل از تأیید هر تراکنش، آدرس ها را دوباره بررسی کنند و از یک کیف پول امن که از شبکه ShimmerEVM پشتیبانی می کند استفاده کنند.

کاربران باید توجه داشته باشند که پس از پایان دوره ردیابی ۴۵ روزه در ساعت ۳ بعدازظهر، جوایز airdrop Shimmer از طریق داشبورد کمپین Tide پس از مرحله تأیید، بررسی متقاطع، ردیابی و نتایج در دسترس شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت. CET در ۱۶ مارس ۲۰۲۴.

توزیع جایزه طی شش هفته پس از یک برنامه زمانبندی مشخص انجام می شود. مبالغ پاداش نهایی با تقسیم کل پاداش معادل ۱ میلیون دلار در توکن های SMR بر مجموع امتیازهای ایجاد شده توسط همه کاربران در طول دوره ردیابی محاسبه می شود.

با ورود به هفته اول ایردراپ ShimmerEVM 1 میلیون دلاری، Shimmer به‌روزرسانی‌ها را به اشتراک می‌گذارد. بر اساس داده‌های DefiLlama، تاکنون ۷۰۰ شرکت‌کننده واجد شرایط حضور داشته‌اند: ۳.۴۴ میلیون در جریان TVL Bridge و ۱۲ میلیون در TVL برای Shimmer EVM. علاوه بر این، ۱۰۰۰ تن در روز با استفاده از پل شیمر به دست آمد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا