اخبار ارز دیجیتال

1.5 میلیون خانه می توانند با انرژی بازگردانده شده توسط معدنچیان تگزاس تامین شوند

به نظر می رسد ماینرهای بیت کوین مصرف کنندگان نمونه خدمات جانبی در داخل ایالت باشند.

طی یک طوفان زمستانی در تگزاس در دسامبر 2022، اپراتورهای استخراج بیت کوین (BTC) تا 1500 مگاوات انرژی را به شبکه برق محلی بازگرداندند. این به لطف انعطاف پذیری عملیات معدن و خدمات جانبی ارائه شده توسط مقامات دولتی امکان پذیر شده است.

لی براچر، رئیس شورای بلاک چین تگزاس در اظهار نظر به صندوق اقدام ساتوشی، گفت که ماینرها تا 1500 مگاوات را به شبکه تگزاس بازگردانده اند. طبق محاسبات گروه حامی بیت کوین، این مقدار انرژی برای «گرم کردن بیش از 1.5 میلیون خانه کوچک یا کارکرد 300 بیمارستان بزرگ با ظرفیت کامل» کافی است.

هیچ مشخصاتی در مورد بازه زمانی دقیقی وجود ندارد که طی آن ماینرها چنین قدرتی را جمع آوری کرده اند، اما از 24 تا 25 دسامبر 2022، هش ریت استخراج بیت کوین جهانی 30 درصد کاهش یافته است. این امر مشتریان را تشویق می کند تا مصرف خود را در دوره های اوج تقاضا کاهش دهند تا شبکه را تثبیت کنند.

مربوط: شرکت عمومی استخراج بیت کوین با بدهی جمعی 4 میلیارد دلاری مواجه است

طوفان های زمستانی در آمریکای شمالی آنقدر شدید بودند که محصولات استخراج ابری Binance را از 24 تا 26 دسامبر تعطیل کردند. در روزهای منتهی به کریسمس، یک «گردباد بمب» دمای شدیدی را در سراسر ایالات متحده به همراه داشت که میلیون‌ها نفر را بدون برق گذاشت و ده‌ها قربانی گرفت.

در مارس 2022، شورای قابلیت اطمینان تگزاس الکتریک (ERCOT) یک فرآیند موقت را ایجاد کرد تا به بارهای بزرگ جدید، مانند استخراج کنندگان بیت کوین، اجازه دهد تا به شبکه ERCOT متصل شوند. ارائه دهندگان نرم افزار همچنین شروع به کار با ماینرها کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که ابزارهای مورد نیاز برای فعال کردن متعادل شبکه را دارند.

تگزاس با 14 درصد سهم هش بیت بیت کوین، یکی از برترین ایالت های استخراج بیت کوین در ایالات متحده است، به همراه نیویورک (19.9 درصد)، کنتاکی (18.7 درصد) و جورجیا (17.3 درصد).

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا