اخبار ارز دیجیتال

آپشن بیت کوین ۱.۴۸ میلیارد دلار جمعه منقضی می شود – آیا بیت کوین ۲۲۰۰۰ دلار را نگه می دارد؟

قیمت بیت کوین شروع به اصلاح می کند، با ۱.۴۸ میلیارد دلار گزینه بیت کوین که در ۲۷ ژانویه منقضی می شود، بنابراین معامله گران مراقب هستند تا ببینند آیا قیمت بالای ۲۲۰۰۰ دلار باقی می ماند یا خیر.

احساسات سرمایه گذاران بیت کوین پس از سیگنال های کاهش فشارهای تورمی که نشان می دهد فدرال رزرو ایالات متحده (Fed) ممکن است به زودی از افزایش نرخ بهره و انقباضات کمی دور شود، بهبود یافته است. تغییرات روند، که معمولاً به عنوان محورها شناخته می شوند، به نفع دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال است.

در ۲۲ ژانویه، معاملات همتا به همتای USD Coin (USDC) مستقر در چین به ۳.۵ درصد بیش از دلار آمریکا رسید که نشان دهنده FOMO متوسط ​​توسط معامله گران خرده فروشی است. این سطح بالاترین سطح در بیش از شش ماه گذشته است و نشان می‌دهد که تقاضای بیش از حد برای خرید ارزهای دیجیتال این اندیکاتور را بالاتر از ارزش منصفانه خود می‌برد.

بالاترین نرخ هش ۷ روزه بیت کوین (تخمینی از قدرت پردازش اختصاص داده شده به استخراج) نیز از حرکت صعودی پشتیبانی می کند. این متریک در ۱۹ ژانویه به ۲۷۶.۹ اگزو هش در ثانیه (EH/s) رسید که نشان دهنده بازگشت به ضعف اخیر ناشی از مشکلات مالی معدنچیان است.

با وجود بهترین تلاش‌های خرس‌ها، بیت‌کوین از ۱۴ ژانویه تا کنون بالای ۲۰ هزار دلار معامله می‌شود. این حرکتی است که توضیح می دهد چرا انقضای اختیار ماهانه ۱.۴۸ میلیارد دلاری بیت کوین، علیرغم شکست اخیر آن در شکستن مقاومت ۲۳۲۰۰ دلاری، یک برد بزرگ برای گاوها است.

گاوها بیش از حد خوشبین هستند، اما موقعیت خوبی دارند

آخرین رشد بیت کوین در ۲۰ ژانویه خرس ها را شگفت زده کرد زیرا تنها ۶ درصد از گزینه های فروش (فروش) منقضی شده ماهانه بالای ۲۲۰۰۰ دلار بودند. بنابراین، گاوها در موقعیت خوبی قرار دارند حتی اگر نزدیک به ۴۰ درصد از گزینه های تماس (خرید) خود را بالای ۲۳۰۰۰ دلار قرار داده باشند.

بیت کوین Options در ۲۵ نوامبر سود باز را جمع می کند. منبع: CoinGlass

یک نمای گسترده تر با استفاده از نسبت تماس به فروش ۱.۱۵، شرط صعودی تری را نشان می دهد زیرا سود باز تماس (خرید) ۷۹۰ میلیون دلار در برابر گزینه فروش (فروش) ۶۸۰ میلیون دلار است. با این وجود، با رشد ۳۶ درصدی بیت کوین در ژانویه، اکثر شرط‌های نزولی احتمالاً بی‌ارزش هستند.

اگر قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۷ ژانویه در ساعت ۸ صبح UTC از ۲۲۰۰۰ دلار فراتر رود، تنها ۳۸ میلیون دلار از این گزینه های فروش در دسترس خواهد بود. این تفاوت به این دلیل رخ می دهد که اگر بیت کوین در انقضا بالاتر معامله شود، حق فروش بیت کوین به قیمت ۲۱۰۰۰ دلار یا ۲۲۰۰۰ دلار بی معنی است.

خرس ها می توانند ۵۹۵ میلیون دلار سود کسب کنند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید ( صعودی ) و فروش ( نزولی ) موجود در ۲۷ ژانویه به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۰۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰ دلار: ۱۲۸۰۰ تماس و ۷۱۰۰ قرار. نتیجه خالص ۱۱۵ میلیون دلار به نفع گاوها است.
  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار: ۱۷۶۰۰ تماس در مقابل ۲۸۰۰ تماس. نتیجه خالص ۳۲۰ میلیون دلار به نفع گاو نر است.
  • ۲۲۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ دلار: ۲۱۲۰۰ تماس در مقابل ۱۱۰۰ تماس. گاوها با سود ۴۵۵ میلیون دلاری همچنان به سلطه خود ادامه می دهند.
  • ۲۳۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار: ۲۵۳۰۰ تماس در مقابل ۰ قرار. گاوها کاملاً در انقضا تسلط داشتند و ۵۹۵ میلیون دلار جمع آوری کردند.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

مطالب مرتبط: بیت کوین به دلیل تبدیل سهام طلا به طلا، قیمت بیت کوین به زیر ۲۲.۵ هزار دلار کاهش می یابد

خرس‌های بیت‌کوین باید قیمت را در ۲۷ ژانویه به زیر ۲۱۰۰۰ دلار برسانند تا ضررهای خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. با این حال، خرس‌های بیت‌کوین اخیراً در معاملات آتی اهرمی به ارزش ۳۳۵ میلیون دلار یک موقعیت کوتاه نقدی داشتند، بنابراین ممکن است در کوتاه‌مدت به حاشیه کمتری برای قدرت نیاز داشته باشند.

بنابراین، محتمل ترین سناریو برای انقضای ماهانه گزینه BTC در ژانویه، سطح ۲۲۰۰۰ دلار و بالاتر است که به گاوها یک برد مناسب می دهد.

قیمت بیت کوین (BTC) پس از افزایش ۱۱ درصدی در ۲۰ ژانویه با مقاومت سختی در ۲۳۰۰۰ دلار روبرو شد، اما انحلال موقعیت های فروش با استفاده از قراردادهای آتی باعث ایجاد ۳۳۵ میلیون دلار شد. افزایش ۳۶ درصدی سال تا به امروز به ۲۲۵۰۰ دلار، خرس ها را برای ۱.۴۸ دلار ناآماده کرد. میلیارد گزینه ماهانه که ۲۷ ژانویه منقضی می شود.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا