اخبار ارز دیجیتال

Zipmex خواستار ملاقات با رگولاتورهای تایلندی برای بحث در مورد “طرح بازیابی” شد

این شرکت گفت سرمایه گذاران بالقوه از جمله Zipmex، SEC تایلند و سازمان های دولتی نیز در این نشست شرکت خواهند کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال آسیایی Zipmex درخواست کرده است که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) و سایر رگولاتورها برای بحث در مورد “طرح بازیابی” این شرکت ملاقات کند.

در بیانیه‌ای در ۲۵ آگوست، Zipmex گفت که نامه‌ای را ارائه کرده است و درخواست ملاقات با تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار را ارائه کرده است که سرمایه‌گذاران بالقوه در شرکت نیز در آن شرکت خواهند کرد.

ما درخواست کردیم با کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند و رگولاتورها در کشورهایی که در آن فعالیت می‌کنیم، جلساتی داشته باشیم، سرمایه‌گذاران را به رگولاتورها معرفی کنیم و به آژانس‌های دولتی طرح بهبود ارائه کنیم.»

Zipmex در مورد اینکه چه کسانی سرمایه گذاران هستند صریح صحبت کرده است، اما Zipmex می گوید که پس از امضای سه یادداشت تفاهم (MOU) در ماه گذشته، در “مراحل پیشرفته” گفتگو با دو سرمایه گذار است.

دور تامین مالی برای اولین بار در ژوئن گزارش شد، که نشان می دهد تزریق سرمایه بالقوه هیچ ارتباطی با مشکلات مالی اخیر شرکت ندارد.

Zipmex گفت: «سرمایه‌گذارانی که با آنها صحبت کرده‌ایم، پتانسیل ما را کاملاً درک می‌کنند و چشم‌انداز و مأموریت ما برای توسعه اقتصاد دیجیتال در تایلند و آسیای جنوب شرقی را به اشتراک می‌گذارند.

علیرغم کمبود نام در این مرحله، انتظار می‌رود که دور سرمایه‌گذاری به ارزش ۴۰ میلیون دلار در ارزشیابی ۴۰۰ میلیون دلار باشد. قابل ذکر است که Coinbase قبلاً در سه ماهه اول سرمایه گذاری استراتژیک در Zipmex خصوصی انجام داده است.

مشاوره های درخواست شده SEC یک ماه پس از آن صورت گرفت که تنظیم کننده خط تلفنی را برای سرمایه گذاران متاثر از توقف خروج برای گزارش شکایات در مورد این موضوع راه اندازی کرد.

در ۱۵ آگوست، کوین تلگراف گزارش داد که این شرکت بیش از سه ماه از حمایت طلبکاران را تضمین کرده است، و این مبادله را تا ۲ دسامبر ۲۰۲۲، زمانی که یک طرح بازسازی را توسعه داد، از دعاوی بستانکاران بالقوه دور نگه داشته است.

با توجه نظارتی به Zipmex، بحث‌های بیشتر باید اطلاعات مهمی را در مورد چگونگی حرکت شرکت به جلو ارائه دهد. Zipmex گفت که قصد دارد در اواسط سپتامبر توضیحات بیشتری در مورد این موضوع ارائه دهد.

Zipmex روز پنجشنبه فاش کرد که انتقال کیف پول رمز بومی خود ZMT بین کیف پول Z و کیف پول های تجاری در این هفته دوباره برقرار شده است. با این حال، در حال حاضر فقط از طریق وب سایت و نه از طریق برنامه Zipmex در دسترس است.

«با راه اندازی مجدد سرویس کیف پول Z و انجام هر کاری که ممکن است برای حل مشکلات ذکر شده انجام شود.

مربوط: SEC تایلند چهار شرکت رمزنگاری را با وجود مشکلات Zipmex تأیید کرد

این شرکت صرافی های منطبق بر تایلند، اندونزی، سنگاپور و استرالیا را اداره می کند. در نتیجه نوسانات بازار امسال و قرار گرفتن در معرض شرکت هایی مانند Babel Finance و Celsius، Zipmex رسما برداشت کیف پول را در اواخر جولای به حالت تعلیق درآورد.

از آن زمان، Zipmex به تدریج برداشت تعدادی از دارایی های موجود در کیف پول های Z را از سر گرفته است و برداشت های کیف پول تجاری به سرعت در ماه جولای از سر گرفته می شود.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا