اخبار ارز دیجیتال

Zipmex در توقف خروج سنگاپور محافظت ۳ ماهه دریافت می کند

صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال Zipmex تا ۲ دسامبر فرصت دارد تا پس از توقف برداشت در جولای، بازسازی خود را برنامه ریزی کند.

صرافی ارزهای دیجیتال Zipmex پس از اینکه دادگاه سنگاپور بیش از سه ماه از حمایت طلبکاران به شرکت اعطا کرد، فرصتی برای حل مشکلات نقدینگی خود دارد.

بلومبرگ روز دوشنبه گزارش داد که دادگاه عالی سنگاپور به هر یک از پنج نهاد Zipmex تا ۲ دسامبر ۲۰۲۲ برای توسعه طرح های بازسازی رای داده است.

هدف از این اقدام محافظت از Zipmex در برابر شکایت های احتمالی طلبکاران در طول یک دوره تعلیق پس از توقف ناگهانی صرافی در اواسط ژوئیه، برداشت ارزهای دیجیتال از پلتفرم خود است. از آن زمان، این ارز دیجیتال برداشت های جزئی از کیف پول های تجاری Zipmex را از سر گرفته است، اما هنوز برداشت کامل را از سر نگرفته است.

پس از تعلیق برداشت ها، Zipmex در ۲۷ ژوئیه پنج درخواست مهلت قانونی ارائه کرد و به دنبال حمایت طلبکار برای شش ماه آینده بود. این صرافی به مشکلات نقدینگی پس از قرار گرفتن در معرض وام دهنده ارزهای دیجیتال Babel Finance اشاره کرد که برداشت ها را در ژوئن به حالت تعلیق درآورد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در تایلند اولین شرکت ارزهای دیجیتال نیست که در سنگاپور مهلت قانونی دریافت می کند. قاضی عادیت عبدالله همچنین سه ماه از اعتبار دهندگان به Vauld، یکی دیگر از شرکت های ارزهای دیجیتال محلی که برداشت ها را در اوایل جولای متوقف کرد، اعطا کرد.

بر اساس گزارش‌های متعدد، سهامداران Zipmex و سرمایه‌گذاران بالقوه از مدیرعامل، مارکوس لیم خواسته‌اند تا از تصمیم مدیریتی که به عقیده او منجر به کمبود جدی پول نقد شده، کناره‌گیری کند.

مربوط: پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال Hodlnaut خدمات خود را به دلیل بحران نقدینگی متوقف می کند

وام‌دهی ارزهای دیجیتال نوعی خدمات رمزنگاری است که به وام‌گیرندگان اجازه می‌دهد تا با استفاده از دارایی‌های رمزنگاری شده به عنوان وثیقه، وام‌هایی را به ارزهای ثابت مانند دلار آمریکا یا استیبل کوین‌هایی مانند تتر (USDT) دریافت کنند. این روش به کاربران اجازه می دهد تا سکه های خود را بفروشند تا پول دریافت کنند بدون اینکه مجبور به بازپرداخت وام در تاریخ بعدی شوند.

صنعت وام‌دهی ارزهای دیجیتال در بحبوحه بازار نزولی بزرگ در سال ۲۰۲۲ با مشکلات نقدینگی گسترده مواجه است، زیرا وام دهندگان قادر به ارائه نقدینگی کامل به دارایی‌های وام داده شده خود در همان زمان نیستند. به گفته برخی از ناظران صنعت، وام دادن به ارزهای دیجیتال هنوز می تواند بحران را پشت سر بگذارد، اما مسئله عدم تطابق سررسید باید برطرف شود.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا