اخبار ارز دیجیتال

اولین حراج بیت کوین NFT آزمایشگاه یوگا 16.5 میلیون دلار در 24 ساعت جمع آوری کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بالاترین قیمت پیشنهادی 288، کمی بیش از 7 بیت کوین برای یکی از 288 NFT مبتنی بر بیت کوین که به حراج گذاشته شده است، فورک کرد.

حراج اولین مجموعه توکن غیرقابل تعویض بیت کوین Ordinal (NFT) آزمایشگاه یوگا به پایان رسید و تنها در 24 ساعت 16.5 میلیون دلار جمع آوری کرد.

در مجموع 288 داوطلب برنده یکی از NFT بیت کوین از مجموعه “TwelveFold” شدند. یوگا گفت که مناقصه گران موفق ظرف یک هفته یک کتیبه دریافت خواهند کرد و پیشنهاد دهندگان ناموفق پیشنهادات خود را ظرف 24 ساعت پس خواهند گرفت.

طبق گفته جمع کننده NFT tropoFarmer، حراج 735 بیت کوین به ارزش تخمینی 16.5 میلیون دلار با قیمت های فعلی به دست آورد. بالاترین پیشنهاد از بین 288 پیشنهاد دهنده برای یک قطعه کمی بیش از 7 بیت کوین یا 161000 دلار پرداخت کرد.

یوگا این مجموعه را در اواخر فوریه رونمایی کرد و آن را به عنوان “یک سیستم هنری پایه 12 بومی سازی شده در اطراف یک شبکه 12×12، یک تمثیل بصری برای نقشه برداری داده ها در بلاک چین بیت کوین” توصیف کرد.

TwelveFold #1 – منبع: Yuga Labs

این مجموعه شامل یک مجموعه نسخه محدود از 300 قطعه مولد است که در شبکه BTC در ساتوشی حک شده است.

مربوط: خبر خوب: آزمایشگاه های یوگا به تبلیغات Ordinals می پردازند

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، آزمایشگاه‌های یوگا در آخر هفته با واکنش شدید جامعه ارزهای دیجیتال مواجه شد که نقص‌هایی را در نحوه برگزاری حراج مجموعه Ordinals شناسایی کردند.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا