اخبار ارز دیجیتال

اکنون می توانید آدرس های ETH را در گوگل جستجو کنید، اما بیت کوین چطور؟

در حالی که ویژگی‌های گوگل برای پذیرش کریپتو خوب به نظر می‌رسند، CIO گفت که حرکت اپل، صنعت کریپتو را از 100 مایل در ساعت به 250 مایل در ساعت در یک ضربان قلب می‌رساند.

جدیدترین ویژگی ارز دیجیتال گوگل اکنون به شما امکان می دهد تا موجودی ETH خود را برای آدرس های کیف پول انتخابی اتریوم مستقیماً از موتور جستجوی Google ردیابی کنید و نیازی به رفتن به Etherscan را از بین ببرید.

این ویژگی اولین بار توسط مدیر شرکت Google Ventures Han Hua در یک پست توییتر در 11 اکتبر فاش شد.

با این حال، زمانی که کوین تلگراف سعی کرد آدرس بیت کوین را جستجو کند، مشخص شد که در گوگل ظاهر نمی شود. استفن کول، سرمایه‌گذار فرشته، تحت تأثیر قرار نگرفت و در توییتی نوشت: «گوگل در مورد بیت‌کوین نمی‌داند؟»

کوین تلگراف همچنین چندین آدرس مختلف اتریوم را امتحان کرد که اکثر آنها کار نمی کردند. بنابراین عملکرد در حال حاضر بسیار محدود است و ممکن است در آینده بهبود یابد.

با این وجود، تلاش‌های اخیر نشان می‌دهد که گوگل نقش کلیدی در ورود کاربران اینترنت به دنیای خدمات مبتنی بر بلاک چین و Web3 ایفا می‌کند.

این ویژگی جدید که در 11 اکتبر به مشارکت گوگل با صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase می‌پیوندد تا به مشتریان امکان می‌دهد برای خدمات ابری با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند، انتظار می‌رود در اوایل سال 2023 اجرایی شود.

گوگل همچنین تبلیغات ادغام اتریوم را با تعبیه یک شمارش معکوس تا نقطه انتقال اتریوم از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) آغاز کرد.

مربوط: Near Protocol با Google Cloud برای پشتیبانی از توسعه دهندگان Web3 شریک می شود

مارکوس تیلن، مدیر ارشد سرمایه گذاری در پلتفرم خدمات دارایی دیجیتال Matrixport، در مصاحبه با کوین تلگراف، در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که بانک های تجاری و شرکت های Web2 به انجام “مقدار عظیمی از کار در پس زمینه” ادامه می دهند. از تلاش های گوگل شگفت زده نشوید. اضافه شدن:

این زمستان ارزهای دیجیتال به طور مشخص متفاوت خواهد بود زیرا شرکت‌های معتبر همچنان به انتشار ترازنامه خود ادامه می‌دهند. [to crypto investments] حتی از مدیران فعلی نیز پیشی می گیرد. ”

در حالی که تلاش‌های گوگل مورد استقبال قرار می‌گیرد، Thielen معتقد است که رویداد پذیرش انبوه Web3 می‌تواند “زمانی که آیفون به عنوان یک کیف پول رمزنگاری استفاده شود” رخ دهد.

او افزود: «اگر این اتفاق بیفتد، سرعت صنعت کریپتو از 100 مایل در ساعت به 250 مایل در ساعت خواهد رسید.

واکنش جامعه

ویتوریو ریوابلا، مدیر روابط با توسعه دهنده Web3 Platform Platform Alchemy گفت خبر ویژگی جدید جستجوی آدرس اتریوم گوگل ” صعودی ” بود.

با این حال، SadPanda.blockchain، سردبیر سابق Web3ArtBlog.NFT، گفت که گوگل “داده های بلاک چین ما را به تبلیغ کنندگان می فروشد تا ما را از طریق کیف پول ما هدف قرار دهند!” و چندان از این خبر هیجان زده نبودند.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا