🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر: عملکرد قیمت XRP آنقدر که به نظر می رسد بد نیست

فهرست

  • افزایش قیمت کوتاه مدت
  • ریپل XRP را سرکوب نمی کند

ارز دیجیتال XRP ریپل در ۲۴ ساعت گذشته عملکرد کمتری نسبت به ۹۰ ارز از ۱۰۰ ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار داشته است. تاجر معروف پیتر برانت اخیراً پیشنهاد کرده است که قیمت XRP ممکن است در آینده نزدیک افزایش یابد در حال سقوط است در برابر بیت کوین به صفر برسد.

با این حال، این اقدام قیمتی به ظاهر غم انگیز ممکن است آنقدر که به نظر می رسد بد نباشد.

همانطور که تحلیلگر بیل مورگان خاطرنشان کرد، این اعداد به دلیل افزایش گسترده توکن پس از پیروزی جزئی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ژوئیه گذشته، بسیار منحرف شده است.

در حالی که عملکرد قیمت XRP چندان بد نیست، تحلیلگر همچنان از ناتوانی XRP در حفظ حرکت خود پس از تصمیم دادگاه در ماه ژوئیه متعجب است.

مرتبط با

“سوال بهتر این نیست که چرا قیمت XRP نسبت به ۱۰۰ سکه برتر دیگر ضعیف تر است، بلکه این است که چرا اثر افزایش قیمت پس از قضاوت خلاصه نمی شود و تقریباً به طور کامل ناپدید شده است و چرا XRP هنوز با قیمت های بازدید شده در سال ۲۰۱۸ معامله می شود. مورگان گفت. شبکه رسانه های اجتماعی X.

افزایش قیمت کوتاه مدت

قیمت این توکن بحث‌برانگیز پس از اینکه قاضی ناحیه ایالات متحده آنالیسا تورس حکم داد که XRP تنها در صورتی می‌تواند یک امنیت باشد که ریپل آن را به خریداران سازمانی بفروشد، به شدت افزایش یافت.

پس از این تصمیم، XRP در صرافی Bitstamp به ۰.۹۴ دلار، اوج آن در سال ۲۰۲۳، افزایش یافت. اما این هیجان دوباره پیرامون XRP بسیار کوتاه مدت بود، با کاهش ۵۷ درصدی توکن از زمان اوج خود پس از تصمیم گیری.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت ۰.۴۹ دلار در صرافی Bitstamp معامله می شود. در مقایسه، این توکن در جولای ۲۰۱۸ به حدود ۰.۷۱ دلار افزایش یافت، علیرغم اینکه ارزهای دیجیتال در میانه بازار نزولی قرار داشتند.

ریپل XRP را سرکوب نمی کند

در حالی که برخی از اعضای جامعه این نگرانی را مطرح کرده‌اند که ریپل این پتانسیل را دارد که به‌طور مصنوعی قیمت توکن XRP را از طریق فروش مصنوعی سرکوب کند، مورگان معتقد است که اینطور نیست.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمورگان خاطرنشان کرد که ریپل به مشتریان نقدینگی اختیاری (ODL) تخفیف نمی دهد، به این معنی که فروش ODL شرکت تأثیر خنثی بر قیمت شرکت دارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا