🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP در جریان سرمایه ۱ میلیون دلاری افزایش می یابد، الگوی افسانه ای “Cup and Handle” در نمودار بیت کوین ظاهر می شود، Shibarium 962% به طور اساسی افزایش می یابد: Crypto News Digest توسط U.Today

با سه خبر برتر روز گذشته U.Today، هیچ اتفاقی را در دنیای ارزهای دیجیتال از دست ندهید.

همانطور که ریپل و تصمیم SEC انتظار می رفت، XRP با تزریق بودجه یک میلیون دلاری افزایش می یابد

طبق آخرین اخبار هفتگی CoinShares گزارشورودی XRP در هفت روز گذشته رسیده است ۱.۱ میلیون دلار این یک نتیجه قابل توجه برای دارایی است، با توجه به اینکه بقیه بازار هفته سختی را پشت سر گذاشت و محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال ۶۰۰ میلیون دلار خروجی داشتند. نکته قابل توجه دیگر این است که چنین جریان‌هایی برای دومین هفته متوالی ادامه یافت و ظاهراً نشان‌دهنده این است که سرمایه‌گذاران در بازارهای سنتی خود را برای یک حرکت بزرگ در XRP آماده می‌کنند. توضیح احتمالی پشت این رفتار سرمایه گذار در این واقعیت نهفته است که آنها در حال برنامه ریزی برای حل سریع شکایت SEC علیه ریپل هستند. در حال حاضر، طرفین بر سر راه حل هایی بحث می کنند که ریپل باید به عنوان جریمه برای فروش ثبت نشده XRP به سرمایه گذاران نهادی بپردازد. در حالی که شرکت می خواهد ۱۰ میلیون دلار بپردازد، SEC تقریباً ۲ میلیارد دلار طلب می کند.

مرتبط با

الگوی افسانه ای “فنجان و دسته” در بیت کوین (BTC) ظاهر شد

بیت کوین بر اساس آخرین داده های زنجیره ای مورد توجه قرار گرفت یکی از صعودی ترین شکل های نمودار به نام “کاپ و دسته” را تشکیل می دهد. این الگو می تواند احساسات را افزایش دهد زیرا از نظر تاریخی نشانه افزایش قابل توجه قیمت ها بوده است. بیت کوین آخرین بار در سال ۲۰۱۶ یک الگوی جام و دسته تشکیل داد. در آن زمان منجر به یک شکست بزرگ و یک گاو نر طولانی مدت شد. از آنجایی که شباهت قابل توجهی بین سال ۲۰۱۶ و نمودار امسال وجود دارد، علاقه مندان به بیت کوین می توانند به تکرار چنین سناریوی مثبتی امیدوار باشند. اگر واقعاً این اتفاق بیفتد، ممکن است به زودی افزایش قابل توجهی در قیمت بیت کوین رخ دهد. با وجود نوسانات عمومی در بازار، بیت کوین انعطاف پذیری نشان داد. قیمت بیت کوین اخیرا بین سطوح مقاومت و حمایت مهم در نوسان بوده است. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، در حال حاضر، بیت کوین با قیمت ۶۴۵۹۴ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۱۶ درصد کاهش داشته است.

شیباریوم شیبا اینو در اندازه گیری پایه ۹۶۲ درصد جهش می کند

محلول لایه ۲ شیبا اینو شیباریوم در ۲۴ ساعت گذشته من شهادت دادم افزایش زیادی در حساب های کاربری جدید؛ این متریک از ۱۶ در ۱۵ ژوئن به ۱۵۴ در ۱۶ ژوئن افزایش یافت که نشان دهنده افزایش ۹۶۲ درصدی است. جالب اینجاست که این افزایش در کاربران جدید با افزایش میانگین مبلغ صرف شده برای هر تراکنش در توکن بومی Shiba Inu، BONE، همزمان است. طبق Shibariumscan، میانگین مبلغ تراکنش از ۰.۰۰۲۲۲ BONE به ۰.۰۰۴۵۸ BONE افزایش یافته است. اما با وجود هجوم حساب های جدید و مبالغ تراکنش های بالاتر، شبکه شاهد کاهش حساب های فعال و کل تراکنش ها بود. این را می توان با این واقعیت توضیح داد که کاربران جدید ممکن است نه برای تجارت، بلکه برای کاوش در پلتفرم یا نگه داشتن توکن های BONE و SHIB ثبت نام کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا