🚨 اخبار ارز دیجیتال

حجم XRP در میان Crypto Bloodbath 80% افزایش می یابد، ۴۶۱ میلیارد SHIB به آدرس Robinhood منتقل می شود، ۱۷۰۰۰ BTC خروج از Coinbase در دومین خروجی بزرگ هفته: خلاصه اخبار Crypto از U.Today

U.Today سه خبر پر صحبت روز گذشته را آماده کرد.

XRP در میان حمام خون ۴۰۰ میلیون دلاری کریپتو، ۸۰ درصد از حجم خود را افزایش می دهد

دیروزمشاهده شد که حجم معاملات XRP 80 درصد افزایش یافت و ارزش آن از ۴ میلیارد دلار گذشت. طبق گزارش CoinGlass، مشتقات به تنهایی ۲.۱۶ میلیارد دلار را به خود اختصاص دادند، در حالی که بازارهای نقدی ۱.۹ میلیارد دلار اضافه کردند. اما این افزایش در فعالیت های تجاری XRP در بحبوحه حمام خون ارزهای دیجیتال رخ می دهد که در آن موقعیت هایی به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون دلار به اجبار بسته شده اند. ۸۵.۵ درصد از این موقعیت ها یا تماس های طولانی بود. بازار XRP حتی بیشتر ضربه خورد. ۹۴٪ از موقعیت های آتی منحل شده، موقعیت های خرید را نشان می دهند و در مجموع ۵.۴۷ میلیون دلار هستند. این رشد عظیم در حجم معاملات همزمان با کاهش ناگهانی قیمت XRP بود که منجر به توقف ضرر و حاشیه شد و خریداران را بر آن داشت تا به سرعت دارایی های خود را نقد کنند. در نتیجه، حجم معاملات توکن به شدت افزایش یافته است. این نشان دهنده افزایش فعالیت بازار در بحبوحه نقدینگی و فروش عمده است.

۴۶۱ میلیارد SHIB به آدرس رابینهود منتقل شد، چه خبر است؟

با توجه به داده های ارائه شده توسط Whale Alert، در ۱ آوریل شرکت تجارت الگوریتمی پیشرو Wintermute ۴۶۱ میلیارد SHIB سکه به یک کیف پول ناشناخته بر اساس اطلاعات اضافی از Etherscan، کیف پول خریدار به عنوان “Robinhood 2” شناسایی شده است. زمان انتقال با رکود کلی بازار مطابقت دارد که منجر به کاهش ارزش بسیاری از ارزهای دیجیتال اصلی و در نتیجه حدس و گمان می شود. این حرکت احتمالاً می‌تواند نشان‌دهنده فعالیت‌های تجاری بیشتر در پیش باشد یا می‌تواند نشانه‌ای باشد که Robinhood از نظر استراتژیک در انتظار تقاضای آینده انباشته می‌شود. با این حال، هنوز علت دقیق آن مشخص نیست. Shiba Inu از ۲۸ مارس پس از رسیدن به ۰.۰۰۰۰۳۲۸۵ دلار به آرامی در حال کاهش بوده است و اخیراً همراه با بازار کلی ارزهای دیجیتال بیشتر سقوط کرده است. از زمان نوشتن این مقاله، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۶۷۱ دلار تغییر می کند.

هشدار قیمت بیت کوین: ۱۷۰۰۰ بیت کوین در دومین خروج بزرگ هفته از کوین بیس خارج می شود

داده های ارائه شده توسط شرکت تحلیل زنجیره ای CryptoQuant نشان داده شده است اولین بازی فوق العاده ۱۷۰۰۰ بیت کوین از کوین بیس. این دومین شکست بزرگ در این هفته بود که اولی شامل ۱۶۸۰۰ بیت کوین بود. این شرکت پیشنهاد می‌کند که این ممکن است به دلیل خریدهای سازمانی یا ETF‌های نقدی باشد. علاقه سازمانی به بیت کوین از زمان راه اندازی Spot ETF افزایش یافته است. این سرمایه گذاران اغلب مقادیر زیادی بیت کوین را از صرافی ها می خرند و آنها را به کیف پول منتقل می کنند. جریان خروجی عظیم با کاهش شدید قیمت بیت کوین همزمان شد که باعث کاهش ارزش ارز دیجیتال به حدود ۶۵۰۰۰ دلار شد. این اقدام قیمت نشان دهنده کاهش قیمت های اخیر است زیرا معامله گران و سرمایه گذاران موقعیت خود را در بازار ارز دیجیتال ارزیابی می کنند. همانطور که بازار این شکست مهم را پردازش می کند، توجه همه به قیمت بیت کوین و حرکت های بعدی کوین بیس جلب می شود. هنوز مشخص نیست که پس از خروج بزرگ از Coinbase چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا