🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP در میان سقوط بازار ۲۸۱ میلیون دلاری ۱۷۰ درصد از نظر حجم افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به داده‌های CoinMarketCap، XRP افزایش قابل توجهی در حجم معاملات را تجربه کرد و حتی در شرایطی که بازار با فروش جدی مواجه بود، ۱۷۰ درصد افزایش یافت.

ارزهای دیجیتال روز دوشنبه وارد اصلاح عمیق تری شدند. بیت کوین (BTC) به ۶۰۰۰۰ دلار نزدیک شد و آلت کوین ها در همان دوره با عقب نشینی عمیق تری مواجه شدند. بر اساس داده های CoinGlass، عقب نشینی ناگهانی باعث انحلال بیش از ۲۸۱ میلیون دلار در موقعیت های معاملاتی مشتقات اهرمی در تمام دارایی های دیجیتال شد.

بیش از ۲۵۹ میلیون دلار از این مبلغ در ۲۴ ساعت گذشته با زیان های عمده ای که برخی از آنها حتی به ۱۰ درصد می رسد، نقد شده است. با وجود روند نزولی کلی در بازار، معامله گران به سمت XRP هجوم آوردند و حجم معاملات خود را افزایش دادند. بر اساس داده های CoinMarketCap، حجم تراکنش XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۰ درصد افزایش یافته و به ۱.۰۳۵ میلیارد دلار رسیده است.

مرتبط با

این افزایش فعالیت نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران یا از نوسانات سود می‌برند یا خود را برای حرکت‌های مورد انتظار قیمت XRP قرار می‌دهند.

اقدام قیمت XRP

قیمت XRP طی ۲۴ ساعت گذشته ۲.۳۲ درصد کاهش یافت و به ۰.۴۷۶۶ دلار رسید زیرا این ارز دیجیتال در اوایل هفته فروخته شد. XRP جلسه معاملاتی روز دوشنبه را حدود ۰.۴۸ دلار آغاز کرد و سپس به ۰.۴۶۳۸ دلار کاهش یافت.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

زیان بازار کریپتو به دنبال دومین بدترین کاهش هفتگی در سال ۲۰۲۴ بیشتر شد. این نشان دهنده کاهش تقاضا برای وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین و عدم قطعیت های سیاست پولی ناشی از نگرانی ها در مورد دامنه کاهش سریع نرخ بهره فدرال رزرو از بالاترین سطح دو دهه اخیر است. برای برخی از تحلیلگران، کاهش دارایی های دیجیتال یک علامت هشدار دهنده از ریسک پذیری کلی است.

در این میان، XRP ضرر کمتری را در بین ۱۰ تای برتر نشان داد و بیشتر آنها بین ۴ تا ۶ درصد زیان دیدند.

تحلیلگران بازار به دقت حرکت قیمت XRP را زیر نظر دارند زیرا افزایش فعالیت معاملاتی می تواند نشان دهنده موقعیت سرمایه گذار باشد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا