اخبار ارز دیجیتال

XRP شاهد افزایش ۶۰۰ درصدی جریان در میان عدم اطمینان بازار است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، اخیرا شاهد افزایش خیره کننده ۶۰۰ درصدی در جریان بوده است. این هجوم قابل توجه در زمانی اتفاق می‌افتد که بازار گسترده‌تر با عدم قطعیت دست و پنجه نرم می‌کند و عملکرد XRP را قابل توجه‌تر می‌کند.

طبق آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال برای اولین بار در پنج هفته گذشته افزایش یافت و مجموع ورودی آن ۱۳۰ میلیون دلار بود.

بیت کوین از ماه غم انگیز تا کنون بازگشته و ۱۴۴ میلیون دلار ورودی دریافت کرده است. XRP در مقایسه با ورودی صفر هفته قبل ۰.۶ میلیون دلار ورودی دریافت کرد که منجر به افزایش ۶۰۰ درصدی شد. با توجه به اینکه عملکرد آلتکوین یک سبد ترکیبی بوده و اتریوم شاهد خروجی های قابل توجهی بوده است، افزایش ناگهانی در ورودی XRP چشمگیر باقی می ماند.

مشارکت کم تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده در برنامه‌های صادرکننده ETF اتریوم، انتظارات را برای راه‌اندازی ETF کاهش داده است، همانطور که در جریان خروجی بیش از ۱۴ میلیون دلار به اتریوم مشاهده شد.

نااطمینانی بازار همچنان ادامه دارد

در هفته‌های اخیر، بازار ارزهای دیجیتال با افزایش نوسانات و کاهش تمایل سرمایه‌گذاران همراه بوده است. سه تحول مهم اقتصادی در این هفته می تواند باعث نوسانات بیشتر شود.

سرمایه گذاران بازارهای رو به رشد را به بازارهای در حال کاهش ترجیح می دهند. هنگامی که عدم اطمینان در مورد حرکت جهت دار بعدی وجود دارد، سرمایه گذاران می توانند از آن عقب نشینی کنند، که به نظر می رسد در حال حاضر چنین است.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment به «ترس و عدم اطمینان» اشاره می‌کند، زیرا فعالیت درون زنجیره‌ای بیت‌کوین به پایین‌ترین حد تاریخی می‌رسد. سرمایه گذاران معاملات را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند، اما این ممکن است نشانه ای از کاهش بیشتر قیمت ها نباشد.

در مورد XRP که از زمان رسیدن به ۰.۵۷ دلار در ۶ می به طور پیوسته در حال کاهش بوده است، به نظر می رسد قیمت به یک محدوده محدود شده است.

تلاقی مرگ اخیر به گمانه زنی ها در مورد رفتار قیمت XRP می افزاید. بنابراین، اولین شاخص قدرت قیمت XRP ممکن است شکستن بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰۰ باشد. در این زمینه، یک روند صعودی جدید می تواند سطوح ۰.۶۴۲ دلار و ۰.۶۶۲ دلار را هدف قرار دهد.

از سوی دیگر، فروش در بازار کریپتو می‌تواند قیمت XRP را به ۰.۴۶ دلار برساند، جایی که انتظار می‌رود پشتیبانی شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا