اخبار ارز دیجیتال

قیمت XRP افزایش می‌یابد، سقوط می‌کند و در انتقال اسرارآمیز ۵۱ میلیون دلاری نهنگ چه اتفاقی می‌افتد؟

علیرغم نوسانات قابل توجه قیمت در روز، XRP در هفته های آینده با خطر کاهش بیشتر مواجه می شود.

قیمت XRP در ۲۶ آگوست به طور قابل توجهی افزایش یافت که نشان دهنده تأثیر احتمالی برخی از معامله گران بزرگ است.

انتقال عظیم XRP، رویداد جهانی Ripple Swell

قابل ذکر است که قیمت XRP در ساعات اولیه به وقت لندن با ۶ درصد افزایش به ۰.۳۷ دلار رسید و به بالاترین حد در دو هفته گذشته رسید. همانطور که توسط Whale Alert مشخص شده است، افزایش توکن ساعاتی پس از پردازش سه انتقال بزرگ به ارزش ۵۱ میلیون دلار از جمله Bitso و FTX توسط شبکه آن صورت می گیرد.

نمودار ساعتی XRP/USD.منبع: Trading View

افزایش XRP همچنین به عنوان بخشی از روند صعودی گسترده‌تری بود که در ۲۵ آگوست، یک روز پس از ریپل آغاز شد. اعلام کرد رویداد شاخص “Ripple Swell Global” در نوامبر ۲۰۲۲ در لندن برگزار می شود. بازار در گذشته واکنش‌های مشابهی به رویدادهای Swell داشته است.

تنظیم معکوس نزولی در بازی

افزایش روزانه XRP یک “فرزند قبرستان” را پشت سر گذاشته است. این یک کندل معکوس نزولی با باز، بسته و کم نزدیک به یکدیگر و هسته بالایی بلند است. این کندل نشان می دهد که افزایش قیمتی که در ابتدای جلسه شاهد بودیم تا پایان جلسه توسط خرس ها غلبه کرد.

نمودار ۴ ساعته XRP/USD.منبع: Trading View

XRP در حال حاضر تقریباً ۴٪ زیر بالاترین سطح روزانه خود معامله می شود و تلاقی پشتیبانی را آزمایش می کند. این تلاقی شامل خط روند بالایی «مثلث افزایشی» قبلی XRP (0.35 دلار) و میانگین متحرک نمایی ۵۰-۴ ساعته (EMA 50-4 ساعت، موج قرمز در نمودار بالا) نزدیک به ۰.۳۴۳ دلار بوده است.

از نقطه نظر فنی، شکستن زیر نقطه تلاقی حمایت، باعث ایجاد مجدد مثلث صعودی با هدف سود در حدود ۰.۳۳ دلار می شود. این به معنای کاهش ۷ درصدی قیمت تا سپتامبر مطابق با قیمت های امروزی است.

مطالب مرتبط: Ripple CTO به Vitalik Buterin درباره XRP Mining بازگشت

برعکس، یک بازگشت پس از آزمایش تلاقی پشتیبانی می تواند شاهد افزایش XRP به سمت محدوده ۰.۳۶-۰.۳۸ دلار باشد (که در نمودار بالا با رنگ قرمز مشخص شده است). این منطقه در ماه های اخیر به عنوان یک حوزه تثبیت XRP عمل کرده است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا