🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۱ ژوئن پیش بینی قیمت XRP

تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinMarketCap، اکثر ارزهای رمزپایه به اصلاح ادامه می دهند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

XRP/USD

نرخ XRP از دیروز تقریباً ۲ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

اگرچه روند نزولی است، اما قیمت XRP از سطح حمایت محلی ۰.۴۷۹۳ دلار شکست کاذب ایجاد کرد. اگر نوار روزانه به دور از این بسته شود، فرصتی برای مشاهده تست مقاومت فردا وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، نرخ XRP به دنبال روند نزولی دیروز به کاهش ادامه می دهد. اگر نوار در ۰.۴۸ دلار یا کمتر از آن بسته شود، احتمالاً کاهش به سمت منطقه ۰.۴۶ دلار ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، تصویر کاملاً مشابه است. بار دیگر، قیمت نتوانست از منطقه حیاتی ۰.۵۰ دلار عبور کند. اگر خریداران نتوانند تا پایان هفته ابتکار عمل را در دست بگیرند، به زودی می توان انتظار آزمایش مقاومت ۰.۴۳۰۹ دلار را داشت.

XRP در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۴۸۵۹ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا