🚨 اخبار ارز دیجیتال

۱۹ آوریل پیش بینی قیمت XRP

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نرخ بیشتر سکه ها در حال افزایش است. اما طبق گفته‌های CoinMarketCap، استثنائاتی برای این قاعده وجود دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

XRP/USD

قیمت XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۷۸ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود کاهش امروز، نرخ XRP در نمودار ساعتی در حال افزایش است. اگر کندل روزانه حول قیمت‌های فعلی بسته شود، احتمال شکست مقاومت و حرکت به سمت منطقه ۰.۵۱ دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در تایم فریم بزرگتر تصویر مشابه است. قیمت XRP بار دیگر به بالای منطقه ۰.۴۷ دلاری صعود کرده است، به این معنی که گاوها به این راحتی تسلیم نخواهند شد. از دیدگاه فنی، انرژی انباشته شده ممکن است برای حرکت به منطقه ۰.۵۳-۰.۵۴ دلار کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

به دلیل اینکه قیمت از سطوح اصلی نمودار هفتگی فاصله دارد، وضعیت نامشخص است. از آنجایی که هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته اند، ادامه تثبیت در حدود ۰.۵۰ دلار سناریوی محتمل تر است.

XRP در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۴۹۷۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا